LadyPad

Značka LadyPad vyrábí produkty pro ženskou intimní hygienu z certifikované BIO bavlny. Přírodní bavlna je jedním z nejúžasnějších darů přírody - je dokonalý přírodní absorbent: nasákne tekutiny až do dvacetinásobku své váhy, je jemná, měkká, hebká a dokonale prodyšná. Její pH je kompatibilní s pH pokožky (tedy cca 5,5).

Běžné dámské hygienické potřeby jsou vyráběny především ze syntetických materiálů a v jejich výplních se může skrývat dřevitá vlna či chemikálie, které mohou způsobovat podráždění pokožky či sliznice. Materiál používaný k výrobě běžných vložek je navíc často bělený chlórem, což v nich zanechává určité množství toxického dioxinu. Pěstování BIO bavlny je mnohem šetrnější k přírodě než konvenční. Při jejím pěstováním se nepoužívají chemikálie zakázané při pěstování plodin a bavlna není zpracovávána za použití dalších toxických látek, z nichž část ve vláknech zůstává a dostává se do kontaktu s pokožkou.

 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: