Herbatint

Herbatint je italská značka permanentních barev na vlasy s výtažky z osmi bylin, které nabízí přírodní alternativu pro dlouhotrvající barvení vlasů s 100% pokrytím šedin. Tyto barvy se prodávají ve 40 zemích světa a jsou vhodné pro každého, kdo dbá na své zdraví i životní prostředí. V roce 1970 byly barvy Herbatint první permanentní barvou na vlasy bez amoniaku, založené na rostlinných extraktech. Při vývoji se tvůrci zaměřili na způsob, jak nejšetrněji, ale efektivně barvit vlasy.
Díky odstranění amoniaku, resorcinolu, parabenů a alkoholu jsou tyto barvy šetrné k vlasům, pokožce i dýchacím cestám. Obsah peroxidu vodíku je snížen na minimum, pouze 3% po namíchání, místo povolených 6 %. Výrobce zaručuje, že barvy Herbatint nejsou testovány na zvířatech, jsou vhodné i pro Vegany a jejich papírovou část obalu je možno plně recyklovat. S Herbatint si můžete být jisti, že vaše vlasy budou krásně zabarvené a zároveň chráněné před škodlivými chemikáliemi.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: