Henna Plus

Značka Henna Plus, založená v roce 1985, představila svůj první zcela přírodní produkt - 100% přírodní práškové barvy s hennou. Sortiment zahrnuje širokou škálu atraktivních barev na vlasy, které vyřeší každý problém týkající se vlasů, splní každé přání a vyhoví každému módnímu trendu. Henna Plus je k dostání ve více než 30 zemích světa. Tento inovativní systém barvení vlasů a následné péče přináší kvalitu, přírodnost a šetrnost k životnímu prostředí. Cílem je vytvořit přípravky, které vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům spotřebitelů, jsou účinné, šetrné k vlasům i pokožce a zároveň co nejpřírodnější. Henna Plus je ideální volbou pro ty, kteří respektují přírodu, chtějí se cítit skvěle a vypadat okouzlující. Barvy Henna Plus dokážou vyhovět každému přání, ať už jde o radikální dlouhodobou změnu barvy, perfektní krytí šedin nebo zdůraznění přirozeného odstínu vlasů.
Henna Plus je synonymem pro kvalitu, přírodnost a šetrnost k životnímu prostředí. S nabídkou přírodních šamponů, kondicionérů, barvicích přípravků, vlasových kúr a stylingových produktů, Henna Plus nabízí kompletní péči o vlasy, která je šetrná k vlasům i pokožce. Snaží se předat jedinečnou filosofii a životní styl, který respektuje přírodu a zároveň pomáhá cítit se skvěle.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: