Hempur

Hempur je švédská společnost, která se specializuje na výrobu vysoce kvalitních a ekologických výrobků pro každodenní použití. Zakladatelé této značky, dva kamarádi, se rozhodli přispět k udržitelnosti naší planety tím, že vytvořili ubrousky, utěrky a toaletní papír z bambusu. Tímto způsobem se snaží minimalizovat negativní dopady toaletního papíru na životní prostředí, protože každý den kvůli němu mizí až 27 000 stromů. Navíc, za každý prodaný produkt slibují zasadit strom, a tak už jich zasadili více než 15 000. Hempur představuje malou změnu, která usnadňuje lidem život ve prospěch přírody. Jejich produkty jsou tedy nejen šetrné k životnímu prostředí, ale také přinášejí pozitivní vliv na naši planetu.
Díky svému udržitelnému přístupu k výrobě a používání přírodních ingrediencí se značka Hempur stala symbolem zdravého životního stylu a péče o životní prostředí. Každý jejich výrobek má pozitivní účinky nejen na uživatele, ale také na planetu jako celek. S Hempur si můžete být jisti, že podporujete udržitelné a ekologické produkty, které přinášejí prospěch jak vám, tak i naší planetě.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: