Hemp For Help

Hemp For Help je značka, která vyrábí své produkty podle tradičních receptů, které se předávají z generace na generaci. Jejich tajemství je obohaceno o úžasné léčebné schopnosti konopí, které má neuvěřitelné hydratační, zvláčňující a ošetřující účinky na lidskou pokožku. Olej z konopných semen a výtažek ze setého konopí (Cannabis Sativa) velmi dobře napravuje důsledky vysušení pokožky a přitom neucpává póry. Aplikace oleje z konopných semen řeší lokální záněty na pokožce a potlačuje projevy stárnutí. Tato značka se zaměřuje na výrobu přírodních produktů s pozitivními účinky na pokožku, které jsou vhodné pro lidi, kteří dbají o zdravý životní styl a o udržitelnost.
Hemp For Help je značka, která se specializuje na výrobu kosmetických produktů s přírodními ingrediencemi, které mají pozitivní účinky na pokožku. Jejich produkty jsou vyrobeny dle tradičních receptů, které se předávají z generace na generaci a jsou obohaceny o účinky konopí. Olej z konopných semen a výtažek ze setého konopí mají neuvěřitelné hydratační, zvláčňující a ošetřující účinky na lidskou pokožku. Tato značka se zaměřuje na výrobu udržitelných produktů, které jsou vhodné pro lidi, kteří dbají o zdravý životní styl a o udržitelnost.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: