Hairwonder

Hairwonder byla založena v roce 1985 s cílem vytvářet a prodávat špičkové barvy na vlasy z přírodních ingrediencí. Složení těchto barev je pečlivě vyvíjeno tak, aby nejen krásně barvily vlasy, ale také je pečovalo o zdraví a dodávalo jim lesk. Díky vysokému obsahu vzácných bylinných a ovocných výtažků jsou tyto barvy jedinečné a neobsahují žádný amoniak či parabeny.
Receptury obsahují unikátní kombinaci fytokeratinu a provitaminu B5, které posilují a regenerují vlasovou strukturu, což vede k dokonalé hydrataci a oslnivému lesku vlasů po každém použití. Společnost klade důraz nejen na složení, ale také na péči o přírodu. Každá barva obsahuje minimálně osm rostlinných složek s bio certifikací, které jsou pečlivě vybírány tak, aby co nejvíce prospívaly vlasům. Pěstování použitých ingrediencí probíhá bez použití herbicidů nebo pesticidů a obaly jsou šetrné k lesnímu ekosystému, používán je výhradně karton certifikovaný značkou FSC. Hairwonder je ideální volbou pro ty, kteří hledají barvy na vlasy, které jsou nejen kvalitní, ale také šetrné k životnímu prostředí a přinášejí výrazné výsledky pro zdraví a krásu vlasů.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: