Guangyao

Guangyao je značka, která vytváří osvěžující nápoje z květů chryzantémy, které vás získají svou vůní a lahodnou chutí. Sušené květy chryzantémy Guangyao jsou tvořeny mladými poupaty, které se sbírají těsně před rozvitím, aby obsahovaly velké množství vonných silic s blahodárnými účinky. Chryzantéma je východoasijská rostlina s mimořádnou cenou a využívá se pro podporu optimálních činností organismu i v kuchyni. Chryzantémový čaj je v Číně velmi populární a lze ho pít samostatně nebo kombinovat s kustovnicí čínskou.
Pro použití stačí špetka chryzantémových květů zalitá vařící vodou, kterou lze zalít opakovaně. Doporučuje se popíjet nápoj 2-3x denně, zejména při duševní aktivitě, přepínání zraku nebo v horkých letních obdobích. Doporučuje se pít v kombinaci s kustovnicí čínskou. Upozorňujeme, že doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu a nedoporučuje se překračovat doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: