Green Toys

Green Toys je značka, která se zaměřuje na výrobu hraček z recyklovaných materiálů s důrazem na bezpečnost a udržitelnost. Využívají plastů z obalů od jogurtů, PET lahví a plastového odpadu z oceánů, čímž dávají těmto materiálům nový život. Proces recyklace zahrnuje třídění, čištění a výrobu peletek, které slouží jako základní materiál pro výrobu jejich hraček. Tyto hračky jsou bez BPA, PVC, ftalátů a těžkých kovů, a jejich výhodou je opakovaná recyklovatelnost, 100% bezpečnost a možnost mýt v myčce.
Jsou baleny ekologicky a nabízejí nejen udržitelnost, ale také bezpečnost a kvalitu pro zákazníky. Společnost Green Toys klade důraz na udržitelnost, bezpečnost a kvalitu svých výrobků. Jejich hračky neobsahují žádné nebezpečné látky a jsou navrženy tak, aby byly zcela bezpečné pro děti. Jsou baleny v 100% recyklovatelných materiálech a v barvení se využívá sojový vosk. Tímto aktivně přispívají k ochraně životního prostředí a nabízí zákazníkům hračky, které jsou šetrné k přírodě i k dětem.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: