Flora Natura

Flora Natura je francouzská značka specializující se na výrobu inovativních a převážně přírodních doplňků stravy, které jsou zaměřeny na posílení imunity, podporu trávení a redukci váhy. Všechny Produkty jsou certifikovány jako organické a obsahují vysoký obsah účinných látek v množství 2000 mg na dávku. Asociace Nature et Progrès je naším hrdým partnerem po dobu více než 10 let, zajistujícím ekologickou a etickou výrobu našich výrobků. Lokální dodavatelé bylin jsou klíčovým prvkem naší udržitelné výroby, minimalizující naši uhlíkovou stopu. Produkty neobsahují konzervanty, barviva ani zbytečné přísady, a všechny ingredience pocházejí z ekologického zemědělství. Snažíme se obnovit staré, osvědčené recepty a zaměstnáváme zkušené naturopaty, aby zajistili nejvyšší kvalitu a účinnost našich výrobků.
Flora Natura je známá tím, že vyrábí 100% přírodních doplňků stravy navržených s ohledem na zdraví a pohodu našich zákazníků. Produkty nejen podporují zdravý životní styl, ale také respektují a chrání naši planetu. Díky dlouhodobé spolupráci s asociací Nature et Progrès a lokálními dodavateli bylin minimalizujeme naši uhlíkovou stopu a zajišťujeme udržitelnost celého výrobního procesu. Pevně věříme v důležitost přírodních ingrediencí a jejich pozitivní účinky na naše zákazníky. S Flora Naturou můžete mít jistotu, že získáváte to nejlepší, co příroda nabízí, v nejvyšší kvalitě a s důrazem na udržitelnost.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: