Farfalla

Farfalla - švýcarská firma s dlouholetou tradicí v výrobě přírodních aromaterapeutických kosmetických a wellness produktů. Jejich filozofie spočívá v používání pouze přírodních surovin a vonných esencí bez nadbytečných podpůrných látek, s respektem k přírodě a zvířatům. Produkty Farfally jsou známé svými unikátními vůněmi a originálním designem, který zaujme každého zákazníka.
Certifikovaná přírodní kosmetika společnosti má certifikaci BDIH a splňuje přísné standardy pro kontrolu bio organických produktů a regulaci biosurovin na trhu. Farfalla je hrdá na své certifikáty BDIH či NATRUE a většina produktů je vhodná pro Vegany. Získání kvalitních a přírodních produktů od společnosti s dlouholetou tradicí a pevným závazkem ke kvalitě a udržitelnosti je snadné. Staňte se součástí rodiny zákazníků, kteří staví na zdraví a kvalitu života, a získejte nejlepší produkty na trhu. Nakupujte produkty Farfally a užijte si krásu přírodní kosmetiky s respektem k životnímu prostředí a zvířatům.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: