Energy

Značka Energy se specializuje na výrobu bioinformačních produktů pro alternativní medicínu. Jejich přístup k člověku je založen na propojení těla a mysli jako součástí jednoho energetického systému. Nabízejí ucelenou řadu produktů, která kombinuje principy staré čínské medicíny s nejnovějšími poznatky fytoterapie, krystaloterapie, homeopatie a moderních bioinformačních metod. Jejich produktová nabídka je založena na systému Regenerace v Pentagramu, kde pět bylinných koncentrátů a pět bylinných krémů koresponduje s energiemi pěti základních přírodních prvků. Tyto produkty poskytují přírodní a účinné řešení pro udržení zdraví a pohody. Firma se zaměřuje na prevenci, léčbu a regeneraci celého organismu a nabízí kvalitní produkty pro každého, kdo dbá o své zdraví a zdraví své rodiny. S důrazem na přírodní a udržitelný přístup k výrobě přinášejí zákazníkům širokou škálu produktů, které pomáhají detoxikovat a regenerovat jejich organismus.
Jejich filozofie je založena na celostním přístupu k člověku, kdy tělo i mysl jsou chápány jako propojené součásti jednoho energetického systému. Produkty firmy Energy jsou založeny na principu Regenerace v Pentagramu, který kombinuje energie pěti základních přírodních prvků. Nabízejí účinná a přírodní řešení pro udržení zdraví a pohody, která doplňují tradiční čínskou medicínu. S důrazem na přírodní a udržitelný přístup k výrobě přinášejí zákazníkům širokou škálu produktů, které podporují detoxikaci a regeneraci organismu. Kvalitní a inovativní produkty firmy Energy jsou určeny pro každého, kdo si váží přírodních ingrediencí a dbá o své zdraví a pohodu, stejně jako o zdraví své rodiny.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: