Eliah Sahil Organic

Eliah Sahil Organic - výrobky pro zdravou a přírodní péči. Značka Eliah Sahil Organic vznikla v roce 2008 z lásky k přírodě a touhou vytvářet produkty šetrné k životnímu prostředí i lidskému organismu. Jméno Eliah Sahil spojuje kořeny z hebrejské a staroindické řeči, což odráží evropský původ značky. Jejich sortiment nabízí vysoce kvalitní tělové bio oleje, práškovou kosmetiku a šetrné tekuté šampony a kondicionéry, které využívají nejcennější přírodní látky pro péči o pleť a vlasy. Výrobky jsou baleny do obalů z hliníku, skla a kompostovatelných materiálů, s etiketami z kamenné moučky a inkoustem bez škodlivých látek.
Značka Eliah Sahil Organic získala mnoho ocenění, včetně The Energy Globe Award, Healthy Winning Award a Best New Product Award, a je držitelem certifikátu ICADA a Vegan. Produkty neobsahují palmový olej, mikroplasty, silikony, parabeny, parafín ani syntetická barviva a nejsou testovány na zvířatech. Celkově se jedná o značku, která spojuje péči o pleť s respektem k přírodě a nabízí jedinečné a šetrné produkty pro každodenní péči o krásu a zdraví.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: