Ekia Cosmétiques

Ekia Cosmétiques - značka pro zralou pleť a přírodní péčiEkia Cosmétiques je francouzská značka, která se specializuje na péči o zralou pleť. Nabízí široký výběr produktů navržených tak, aby vyhovovaly různým typům pleti. Pro ženy ve věku od 30+ až po 60+ je v nabídce značky Ekia přesně to, co jejich pleť potřebuje. Značka klade důraz na přirozenost, autenticitu a udržitelnost a je ideální volbou pro ženy, které hledají kvalitní a účinné přírodní produkty péče o pleť.
Tajemstvím úspěchu značky Ekia je využití účinné látky zvané dračí krev, která pochází z amazonského stromu a má hojivé, protizánětlivé, antibakteriální a antioxidační vlastnosti. Tato silná účinná látka byla využívána již tisíce let jihoamerickými kmeny a Ekia je jedinou značkou organické kosmetiky, která tuto účinnou látku integruje do svých přírodních produktů péče o pleť. Díky vědecky ověřeným přednostem si značka získala důvěru žen po celém světě.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: