Dr. Pawpaw

Dr. Pawpaw - přírodní kosmetika pro zdravý životní styl. Dr. Pawpaw je britská značka přírodní kosmetiky, která vznikla v roce 2013 z touhy manželského páru Pauline a Johnny najít léčbu ekzému pro svou dceru. Jejich hledání vyústilo v vytvoření prvního Dr. Pawpaw originálního balzámu, který je zklidňující, multifunkční a plný výživných přírodních látek. Později se do rodiny Dr. Pawpaw přidala vlasová péče, krémy na ruce a tónované balzámy na rty. Všechny produkty obsahují velké množství tropického ovoce, bohatého na antioxidanty, mastné kyseliny a s přirozeně hojivými účinky. Dr. Pawpaw se rychle stal oblíbeným u předních světových celebrit a make-up artistů.
Dr. Pawpaw je synonymem pro přírodní krásu a zdravý životní styl. Snaží se o udržitelný přístup k výrobě, který je prospěšný jak pro vaši pokožku, tak pro planetu. Vyzkoušejte jejich výživné a univerzální produkty a přidejte do své každodenní péče o pleť a vlasy něco, co je prospěšné jak pro vás, tak pro přírodu. Dr. Pawpaw - péče, která přináší krásu a zároveň respektuje životní prostředí.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: