Dr. Bronner's

Dr. Bronnerʼs je americká firma s jedinečnou historií a filozofií. Založil ji Emannuel Heilbronn, který se narodil v Německu do židovské rodiny, jež se věnovala výrobě kastilských mýdel od roku 1858. Po příchodu nacismu emigroval do Ameriky, kde obnovil rodinnou tradici výroby tuhých a tekutých mýdel. Firma začala prosperovat díky kvalitě vyráběných mýdel a šetrnosti k životnímu prostředí. Cílem značky je vyrábět čistá přírodní mýdla, která nezatěžují životní prostředí.
Používá se přírodní suroviny získané skrze Fair Trade obchod a firma se zaměřuje na dlouhodobé benefity pro všechny zúčastněné. Produkty jsou vhodné pro alergiky a citlivou pokožku, a značka se může pyšnit certifikáty jako USDA organic, Leaping Bunny či Certified B Corporation. Jejich produkty jsou vhodné pro Vegany a splňují podmínky FairTrade. Značka Dr. Bronners klade důraz na pozitivní přínos pro planetu a multifunkční používání svých produktů. Kouzlo Dr. Bronner’s „VŠE V JEDNOM!“ Náš svět, naše příroda, naše mise. . .
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: