Dr. Bach

Dr. Bach - přírodní léčba pro tělo i duši. Dr. Bach, anglický lékař, homeopat a autor mnoha lékařských a spirituálních textů, našel své poslání v přírodě. Jeho práce s léčivými rostlinami vedla k vytvoření celoživotního díla známého jako „Bachovy květové esence“. Tyto esence jsou založeny na filozofii jednoduchosti, úplnosti a uzdravování sebe samého. Dr. Bach věřil, že fyzické onemocnění je výsledkem emocionální nerovnováhy, kterou lze ovlivnit a harmonizovat pomocí květových esencí. Tyto esence obsahují 38 druhů květů, které jsou připraveny z nejedovatých, planě rostoucích rostlin a stromů. Kromě toho existuje i Krizová esence (Rescue Remedy), skládající se z pěti Bachových květových esencí. S Dr. Bachem se vrátíte k přírodě a objevíte sílu léčivých rostlin pro harmonii těla i duše.
Zažijte sílu přírodní léčby s Dr. Bachem. Dr. Bach, anglický lékař a homeopat, objevil sílu přírody a vytvořil „Bachovy květové esence“ - celoživotní dílo založené na filozofii jednoduchosti, úplnosti a uzdravování sebe samého. Tyto esence, založené na 38 druzích květů, dokáží harmonizovat negativní emoce a obnovit duševní rovnováhu. Navíc, Krizová esence (Rescue Remedy) nabízí pomoc v krizových situacích. S Dr. Bachem se vrátíte k přírodě a objevíte sílu léčivých rostlin pro harmonii těla i duše. Učiňte první krok k přírodní léčbě s Dr. Bachem.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: