Doras

Doras je inovativní rakouská značka, která se specializuje na výrobu ekologických produktů pro každodenní život. Jejich skleněné láhve, nerezové obědové boxy a to-go hrnky na kávu či čaj jsou nejen stylové, ale také šetrné k životnímu prostředí. Všechny produkty jsou certifikovány pro zdravotní nezávadnost a jsou vhodné pro děti, dospělé, alergiky i Vegany. Doras se také věnuje sociální odpovědnosti a pravidelně daruje termoláhve vídeňským bezdomovcům a podporuje Červený kříž. S Doras si můžete být jisti, že podporujete udržitelný přístup a zároveň si dopřáváte kvalitní a zdravé produkty.
Jejich rodinná firma je synonymem pro kvalitu a udržitelnost. Dora‘s se zavazuje chránit životní prostředí a zamezuje tak zbytečnému odpadu. Každý výrobek je vyroben s ohledem na přírodu a s důrazem na používání pouze přírodních ingrediencí. V nabídce najdete skleněné láhve, obědové nerezové boxy a to-go hrnky na kávu či čaj, které jsou nejen šetrné k životnímu prostředí, ale také skvěle vypadají. Dora‘s je synonymem pro kvalitu, udržitelnost a péči o životní prostředí. S jejich produkty můžete být jisti, že podporujete zdravý životní styl a zároveň chráníte naši planetu.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: