Cultivator

Značka Cultivator je známá svým spojením ajurvédy a luxusu v přírodní kosmetice, která je cenově dostupná pro všechny. Specializuje se na přírodní bylinné barvy na vlasy. Udržitelnost a cenová dostupnost jsou základními pilíři této značky. Díky využití vlastní solární energie na farmách a účinnému nakládání s organickým odpadem udržuje Cultivator nízkou uhlíkovou stopu. Pravidelně provádí výzkum standardizace bylin a hotových výrobků a drží globální standard pro bezpečnost, kvalitu a integritu potravinářských přísad během výroby a zpracování. S propagací udržitelného a organického zemědělství se zásadami fair-for-life a fair-wild nabízí vysoce kvalitní rostlinné produkty.
Cultivator není jen dalším výrobcem přírodní kosmetiky. Je to vizionář ve svém oboru. Závazek ke standardům fair-for-life a fair-wild dává značce jedinečnou aura etické výroby. Pokud hledáte přírodní, udržitelné a zároveň luxusní produkty, Cultivator je pro vás správná volba. S nimi můžete být jisti správnou volbou pro sebe, svou rodinu i pro planetu. S Cultivatorem se můžete připojit ke skutečné změně a být hrdí na svou péči o sebe i o svět, který nám byl svěřen.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: