Country Life

Country Life se specializuje na ekologické zemědělství a výrobu biopotravin. Od roku 1991 se na jejich farmě pěstuje obilí, zelenina a ovoce v biokvalitě. Dále provozují vlastní biopekárnu, kde se peče pečivo zejména z mouky od českých i zahraničních ekozemědělců. Nabídka zahrnuje nejen biopotraviny a produkty zdravé výživy, ale také přírodní kosmetiku a ekologickou drogerii. Country Life je významným dovozcem a obchodníkem s bioprodukty a je jedním z lídrů na trhu s produkty zdravé výživy v České republice. Jejich udržitelný přístup k výrobě a používání přírodních ingrediencí zaručuje kvalitu a pozitivní účinky jejich produktů.
Jejich ekologická farma a biopekárna zajišťují pestrost výběru biopotravin a čerstvého pečiva, zatímco široká nabídka přírodní kosmetiky a ekologické drogerie pomáhá ženám pečovat o svoje zdraví a krásu. S důrazem na kvalitu a autenticitu produktů a s ohledem na udržitelnost je Country Life nejlepším partnerem pro ty, kdo si cení zdravého životního stylu a pozitivního dopadu na životní prostředí.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: