Cosmesi Siciliana

Kosmetika Cosmesi Siciliana je značka přírodní kosmetiky, která je inspirována krásnou Sicílií a jejími zahradami Giardini Ipogei. Díky spolupráci s odborníky z různých oborů a využívání rostlinných aktivních složek má každý výrobek autentickou esenci ostrova Favignana. Složení produktů je jednoduché a založené na přírodních ingrediencích zpracovaných nejmodernější technologií v souladu s přísnými standardy. Všechny výrobky Cosmesi Siciliana jsou dermatologicky testovány a certifikovány BIO ECO Cosmesi od AIAB, což zaručuje kvalitu a bezpečnost bez syntetických látek.
Produkty Cosmesi Siciliana jsou formulovány tak, aby byly šetrné k pokožce a neobsahovaly škodlivé látky jako parabeny, minerální oleje, GMO nebo formaldehyd. Jsou navrženy s ohledem na ekologický životní styl a jsou vhodné pro ženy, které hledají kvalitní a přírodní produkty pro sebe a svou rodinu. Díky pozornému výběru surovin a procesu výroby poskytují vždy autentickou péči o pokožku s pozitivními účinky. Holistický přístup k péči o pleť a udržitelnost značky Cosmesi Siciliana ji odlišuje na trhu s přírodní kosmetikou.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: