Cigale BIO

Cigale BIO je značka původem z Francie, která je specializovaná na výrobu čistě přírodních produktů. Jejich filozofií je návrat ke kvalitní, poctivé a k přírodě šetrné výrobě mýdel, která jsou označeny certifikátem pro bio kosmetiku Ecocert. Výroba zahrnuje produkci mýdel na bázi tradičních postupů, mastných kyselin a čistě přírodních rostlinných olejů. Mýdla obsahují olivový a mandlový olej, fairtrade bambucké máslo a olej monoi de tahiti s vonným Tumu Ha´ari a květinou tiaré, vše vyráběné přímo v městečku Rezé. Tyto výrobní postupy zaručují autentické vysoce kvalitní a ekologicky šetrné výrobky.
Důraz na poctivou práci, tradiční postupy a kvalitní suroviny je pro Cigale BIO klíčový. Absence chemických surovin, ropných derivátů a konzervantů zajišťuje certifikát pro bio kosmetiku Ecocert. Výrobky zanechávají pozitivní účinky na pleť a svůj původ mají ve francouzském městečku Rezé, kde je vše vyráběno přímo na jednom místě. S Cigale BIO si můžete být jisti, že podpoříte udržitelnost a dostanete autentické, vysoce kvalitní výrobky pro svou každodenní krásu. Díky tradičním postupům a obsahu kvalitních surovin získáte produkt, který stojí za to vyzkoušet.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: