Caltha

Značka přírodní kosmetiky CALTHA je certifikována Státním zdravotním ústavem a vznikla z kreativity své zakladatelky, která se rozhodla vyvinout certifikovanou přírodní kosmetiku. Během více než 6 let se věnovala výrobě mýdel, která nejprve testovala na své rodině a přátelích. Díky pozitivním referencím se následně rozhodla rozšířit sortiment o další produkty, kterými se narodila značka CALTHA. S důrazem na kvalitu surovin jsou ingredience získávány z ověřených zdrojů nejvyšší kvality včetně Velké Británie, Francie a České republiky.
Prospěšné látky, jako jsou sladkovodní řasy chlorella a spirulina, včelí vosk a med, jsou pečlivě vybrány a použity v produktech, aby pomohly pokožce s regenerací a přirozenou hydratací. Značka CALTHA klade důraz na udržitelný přístup k výrobě a využívá pouze přírodní ingredience nejvyšší kvality, aby poskytla přírodní a kvalitní kosmetiku pro své zákazníky.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: