Boho Green Make-Up

Boho Green Make-Up je francouzskou značkou, která se specializuje na certifikovanou přírodní a organickou dekorativní kosmetiku. Její produkty představují to nejlepší z přírodní kosmetiky a vynikají svým krásným designem eko-obalů, který podtrhuje poslání značky - přispívat k ochraně naší planety. Značka se vyznačuje elegancí, hravostí barev a jemností struktur, inspirovanou bohémskými a hippie trendy 60. let. Respekt k přírodě, lidem i planetě je stvrzen použitím eko-obalů a podporou projektů cílených na ochranu životního prostředí.
Eko-obaly používané Boho Green Make-Up jsou vyrobeny ze dřeva a papíru z certifikovaných lesů, což potvrzuje jejich trvale udržitelné získávání. Dřevo a produkty lesa jsou produkovány za dodržování nejvyšších ekologických, sociálních a etických standardů. Důraz je kladen na udržitelný přístup k výrobě a použití přírodních ingrediencí. Značka je hrdým nositelem certifikace Cosmebio, která garantuje pozitivní účinky produktů na zdraví a planetu a je důkazem jejich trvalého závazku k ochraně životního prostředí.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: