Poradna
Poraďte se s našimi specialisty na zdravou výživu a přírodní kosmetiku

Posílení zdraví a podpora imunity

Váš dotaz
Dobry den, moc rada bych se pozeptala na par produktu. Mam v umyslu zkusit zeleny jecmen. Je opravdu tak zazracny, slouzi i jako antolioxidant, jake obsahuje mineraly,vitaminy? Dale jsem se chtela zeptat,ktery produkt by jste mi doporucil jako vit.C (samozrejme prirodni). A dalsi muj dotaz se tyka doporuceni v dobe covidove. Co by jste mi doporucil na posileni imunity, jsem mmj.diabeticka 2.typu.
Odpověď

Dobrý den,

mladý ječmen je jeden z nejkomplexnějších produktů z našeho sortimentu a zároveň jeden z nejkomplexnějších produktů všeobecně. Je to skvělý antioxidant a má účinky jako “kompletní tonikum vitamínů a minerálů”. To znamená, že neobsahuje abnormálně velké množství jedné látky. Ječmen obsahuje hodně chlorofylu, hořčíku či vitaminu C. Má zásadotvorné vlastnosti tedy připravují tělu dobrou “půdu” na vlastní regeneraci. Nejlepší vitamin C je určitě acerola. Dále bychom Vám mohli doporučit speciální funkční směs, která obsahuje přírodní plodiny, které mají vysoké množství vitaminu C. Tento produkt obsahuje i acerolu (nejvíce vitaminu C na světě) či např. camu camu (plodina, která má 2. největší množství vitaminu C na světě). Na podporu imunity (i v rámci covid situace) bych jednoznačně doporučil výše zmíněné produkty. Komplexní produkt ječmen s (asi) nejlepším podporovačem imunity - vitaminem C (buď acerolou nebo funkční směsí “vitamin C").

Zdraví Vás,
Martin Sedláček


Na Vaši otázku odpověděl
Martin Sedláček
Ing. Martin Sedláček
Martin je zakladatel Naturalisu. Specializuje se na superpotraviny, zdravou výživu, výživové směry a celostní přístup k léčbě a očistě organismu.
Související produkty