Vykuřovací směs Láska Vykuřovadla.cz - 20 g

favorite_border favorite
   
Vykuřovací směs Láska od Vykuřovadla.cz je ideální volbou pro ty, kteří hledají harmonii a lásku ve svém životě. Tato magická směs s líbeznou sladkou vůní probudí čistou lásku a štěstí v každém. Navíc pomáhá zmírnit citová traumata a dodává důvěru v energii lásky. S přírodními ingrediencemi a prvotřídní kvalitou je tato vykuřovací směs určena pro ženy v každém věku, které si váží zdravého životního stylu a autenticity. Vyzkoušejte ji a nechte se unést její svěží vůní a pozitivními účinky na Vaše tělo a duši. S Vykuřovadla.cz si přinášíte do svého domova jen to nejlepší z přírody. Více informací naleznete zde >>
132 Kč
S DPH
| + část peněz zpět v kreditech
5.28 Kč s DPH / g
Na skladě není dostatek produktů
Jsme tu pro Vás. Můžeme Vám poradit?
Možnost vrácení zboží až do 100 dnů.
Položit otázku k produktu
Vykuřovací směs Láska Vykuřovadla.cz - 20 g

Ing. Martin Sedláček
Poradíme Vám s výběrem i s užíváním
Uživatelské recenze e-shopu
Heureka.cz [19. 7. 2024]
Dobrá komunikace, zájem o zákazníka, kvalitní zboží, spokojenost, vše proběhlo bez problému a milý dárek k tomu.
Heureka.cz [18. 7. 2024]
addRychlost sortiment jednání
Heureka.cz [16. 7. 2024]
Doporučuji, zboží dorazilo v pořádku a velmi rychle.
Heureka.cz [2. 7. 2024]
addRychlé dodání
Zákaznická oblíbenost
500 +
prodaných kusů
0 %
nízká reklamovanost
novinka
nováček v sortimentu
Hlavní složky 100% vřes

Vlastnosti produktu

Charakteristika

Vykuřovací směs Láska od Vykuřovadla.cz je produkt, který Vám pomůže probudit energii a lásku, pozvednout Váš duch a hojit citová zranění. Tato magická směs se vyznačuje líbeznou, balzámovitě sladkou vůní, která naplní Váš domov štěstím a láskou. Díky vybraným prvotřídním kadidlům a bylinkám se budete cítit plní lásky a schopni ji nejen cítit, ale i projevit a šířit dál. Směs Láska také zmírňuje citová traumata a dodává důvěru v energii lásky. Pro vykuřování použijte uhlík umístěný v kadidelnici a postupujte podle jednoduchých instrukcí. Historie vykuřování sahá až do nejstarších dob, kdy se aromatické rostliny a dříví spalovalo pro rituální, magické a náboženské účely. Vykuřovadla.cz je rodinný podnik s více než desetiletou historií, který se specializuje na dovoz nejkvalitnějších vonných substancí z celého světa. Díky jejich produktem můžete do Vašeho domova přinést jen to nejlepší z přírody. Vykuřovací směs Láska je ideální pro ženy v každém věku, které se zajímají o zdravý životní styl, krásu, zdraví a přírodu. S touto směsí můžete posílit své zdraví a zlepšit svou krásu, zatímco si užíváte přírodní vůně a harmonii. Vykuřovadla.cz nabízí prvotřídní kvalitu produktů, které jsou pečlivě vybírány s ohledem na autenticitu a přírodnost. S touto vykuřovací směsí si můžete být jisti, že do Vašeho domova přinášíte jen to nejlepší. Užijte si čistou lásku a štěstí s vykuřovací směsí Láska od Vykuřovadla.cz.

Vývoj a výroba

Vykuřovací směs Láska od Vykuřovadla.cz je produkt, který v sobě spojuje energii, lásku a harmonii. Tato magická směs s líbeznou, balzámovitě sladkou vůní probouzí čistou lásku a naplňuje štěstím. Je určena především pro ženy, které si váží zdravého životního stylu a autenticity. Složení této vykuřovací směsi obsahuje prvotřídní kadidla a bylinky, které dokáží zmírnit citová traumata a dodat důvěru v energii lásky. Vykuřování s touto směsí je jednoduché - stačí zapálit uhlík a přidat vykuřovadlo. Historie vykuřování sahá až do nejranějších dob, kdy se aromatické rostliny a dříví používalo k rituálům a náboženským účelům. Vykuřovadla.cz je rodinná firma s více než desetiletou historií, která se specializuje na dovoz nejkvalitnějších vonných substancí z celého světa. S touto vykuřovací směsí si do svého domova přinesete jen to nejlepší z přírody. Užijte si harmonii, lásku a štěstí s Vykuřovací směsí Láska od Vykuřovadla.cz.

Video - představení a popis výrobku
Video - představení a popis výrobku

Více podobných videí naleznete zde >>

Zpracování a balení

Zpracování, kompletace a balení produktu probíhá s maximální péčí a precizností, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita. Každý krok ve výrobním procesu je prováděn s ohledem na detaily a s důrazem na autenticitu produktu. Vykuřovací směs Láska je pečlivě vyrobená kombinace prvotřídních kadidel a bylinek, které probouzejí energii a lásku. Balení je provedeno tak, aby byl produkt chráněn před vnějšími vlivy a zachoval si svou čerstvost. Díky svému složení a účinkům je tato vykuřovací směs ideální pro ženy, které si váží zdravého životního stylu a autenticity přírodních produktů. S Vykuřovadla.cz si můžete být jisti, že do svého domova přinášíte jen to nejlepší z přírody. Užijte si jedinečný zážitek plný lásky, harmonie a pozitivní energie.

Složení (INCI)

vykuřovací směs

Představení výrobce

Vykuřovadla.cz je rodinný podnik, který se specializuje na dovoz nejkvalitnějších vonných substancí z celého světa. S více než desetiletou historií na českém trhu se zaměřuje na prvotřídní kvalitu produktů, vybíranou s pečlivostí a dlouholetými zkušenostmi v oboru. V naší bohaté nabídce naleznete čistě přírodní vůně v podobě kadidel, pryskyřic, vonných dřev či bylin, které provoní Vaše prostory od paláců až po prosté domácnosti. Naše produkty jsou nedílnou součástí každodenního života ve zdraví a harmonii, určené pro všechny, kteří si váží zdravého životního stylu a autenticity. Věříme v udržitelný přístup k výrobě a pozitivní účinky na zdraví a pohodu. S našimi produkty si můžete být jistí, že do Vašeho domova přinášíme jen to nejlepší z přírody. Podpořte své zdraví a krásu s našimi výrobky a objevte sílu přírody ve vašem životě.

Upozornění

Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Skladujte v suchu při pokojové teplotě, chraňte před přímým světlem, sluncem a mrazem. Určeno k vnějšímu použití.

Parametry
Hmotnost / objem20 g
ÚčinekAromaterapie, Svěží vůně
Vliv na orgánKůže
Část tělaTělo
SkladováníSkladujte v suchu a temnu
Rozměry80 mm x 140 mm x 20 mm
Primárně určeno proŽeny
Naturalis. Váš specialista na zdravou stravu a přírodní kosmetiku ♥️
Nejčastěji se ptáte na tyto otázky
Dobrý den, je vaše kosmetika vhodná i pro citlivé jedince a atopiky?

Dobrý den, jaké používáte parfemace?

Jaké prosím máte certifikáty jakosti na přírodní kosmetiku?

Zobrazit všechny dotazy >>
Mohlo by Vás zajímat