Sacasales silná ochrana Vykuřovadla.cz - 20 g

favorite_border favorite
   
Sacasales vykuřovací směs od Vykuřovadel.cz je vytvořená dle originální receptury peruánských šamanů. Posilněte své zdraví a krásu tímto přírodním produktem, který čistí tělo a duši od negativní energie. Ideální pro ženy v každém věku, které hledají autentické a přírodní produkty pro zdravý životní styl. Užijte si svěží vůni a harmonii ve vašem domově s tímto vykuřovadlem. S ním si můžete být jisti, že do Vašeho domova přinášíte jen to nejlepší z přírody. Více informací naleznete zde >>
132 Kč
S DPH
| + část peněz zpět v kreditech
5.28 Kč s DPH / g
Na skladě není dostatek produktů
Jsme tu pro Vás. Můžeme Vám poradit?
Možnost vrácení zboží až do 100 dnů.
Položit otázku k produktu
Sacasales silná ochrana Vykuřovadla.cz - 20 g

Ing. Martin Sedláček
Poradíme Vám s výběrem i s užíváním
Uživatelské recenze e-shopu
Heureka.cz [19. 7. 2024]
Dobrá komunikace, zájem o zákazníka, kvalitní zboží, spokojenost, vše proběhlo bez problému a milý dárek k tomu.
Heureka.cz [18. 7. 2024]
addRychlost sortiment jednání
Heureka.cz [16. 7. 2024]
Doporučuji, zboží dorazilo v pořádku a velmi rychle.
Heureka.cz [2. 7. 2024]
addRychlé dodání
Zákaznická oblíbenost
500 +
prodaných kusů
0 %
nízká reklamovanost
novinka
nováček v sortimentu
Hlavní složky 100% vřes

Vlastnosti produktu

Charakteristika

Sacasales silná ochrana od Vykuřovadla.cz je vykuřovací směs vytvořená dle originální receptury peruánských šamanů. Tato směs slouží k vyhnání negativních energií a čištění těla a duše od účinků černé magie. Doporučuje se používat v rámci obytných prostor, pro zvířata i lidi. Uhlík se umístí do kadidelnice a zapálí se, následně se na něj sype vykuřovadlo. Uhlík hoří 20-80 minut a během této doby lze přisypávat vykuřovadlo podle potřeby. Historie vykuřování sahá až do nejstarších dob, kdy se využívalo hoření bylin a dřeva pro rituální a náboženské účely. Vykuřovadla.cz se specializuje na dovoz nejkvalitnějších vonných substancí z celého světa a nabízí prvotřídní produkty pro zdravý a harmonický život. Prožijte sílu přírody se Sacasales vykuřovací směsí!

Vývoj a výroba

Sacasales vykuřovací směs je vytvořená dle originální receptury peruánských šamanů a slouží k vyhnání negativních energií. Tato směs čistí tělo a duši od účinků černé magie a je doporučována pro použití v obytných prostorech, u zvířat i lidí. Uhlík se umístí do kadidelnice a zapálí se, následně se na něj sype vykuřovadlo. Historie vykuřování sahá až do pravěku, kdy se spalovaly byliny a dříví pro rituální, magické a náboženské účely. Vykuřovadla.cz se specializují na dovoz nejkvalitnějších vonných substancí z celého světa a nabízejí prvotřídní produkty pro zdravý a harmonický život. Díky vykuřovací směsi Sacasales získáte nejen příjemnou vůni, ale i pozitivní energii do Vašeho domova.

Video - představení a popis výrobku
Video - představení a popis výrobku

Více podobných videí naleznete zde >>

Zpracování a balení

Zpracování, kompletace a balení produktu Sacasales silná ochrana od Vykuřovadla.cz je prováděno s maximální péčí a precizností. Každá složka této vykuřovací směsi je pečlivě vybrána a smíchána dle originální receptury peruánských šamanů. Po zhotovení směsi je produkt balen do praktického balení o rozměrech 80 mm x 140 mm x 20 mm, které je snadné skladovat a používat. Díky složení z vřesu má tato směs silný účinek na kůži a tělo, čistí od negativní energie a poskytuje svěží vůni. Výsledkem je produkt, který je primárně určen pro ženy a je ideální pro všechny, kteří se zajímají o zdravý životní styl a autenticitu přírodních produktů. Se Sacasales vykuřovací směsí od Vykuřovadla.cz získáte nejlepší z přírody pro harmonii a pohodu ve vašem domově. Skladujte v suchu a temnu pro zachování maximální kvality a účinnosti.

Složení (INCI)

vykuřovací směs

Představení výrobce

Vykuřovadla.cz je rodinný podnik, který se specializuje na dovoz nejkvalitnějších vonných substancí z celého světa. S více než desetiletou historií na českém trhu se zaměřuje na prvotřídní kvalitu produktů, vybíranou s pečlivostí a dlouholetými zkušenostmi v oboru. V naší bohaté nabídce naleznete čistě přírodní vůně v podobě kadidel, pryskyřic, vonných dřev či bylin, které provoní Vaše prostory od paláců až po prosté domácnosti. Naše produkty jsou nedílnou součástí každodenního života ve zdraví a harmonii, určené pro všechny, kteří si váží zdravého životního stylu a autenticity. Věříme v udržitelný přístup k výrobě a pozitivní účinky na zdraví a pohodu. S našimi produkty si můžete být jistí, že do Vašeho domova přinášíme jen to nejlepší z přírody. Podpořte své zdraví a krásu s našimi výrobky a objevte sílu přírody ve vašem životě.

Upozornění

Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Skladujte v suchu při pokojové teplotě, chraňte před přímým světlem, sluncem a mrazem. Určeno k vnějšímu použití.

Parametry
Hmotnost / objem20 g
ÚčinekAromaterapie, Svěží vůně
Vliv na orgánKůže
Část tělaTělo
SkladováníSkladujte v suchu a temnu
Rozměry80 mm x 140 mm x 20 mm
Primárně určeno proŽeny
Naturalis. Váš specialista na zdravou stravu a přírodní kosmetiku ♥️
Nejčastěji se ptáte na tyto otázky
Dobrý den, je vaše kosmetika vhodná i pro citlivé jedince a atopiky?

Dobrý den, jaké používáte parfemace?

Jaké prosím máte certifikáty jakosti na přírodní kosmetiku?

Zobrazit všechny dotazy >>
Mohlo by Vás zajímat