Palo Santo a Myrha (jehlánky) Vykuřovadla Rymer - 7 ks

favorite_border favorite
   
Vykuřovadla Rymer s vůní Palo Santa a Myrhy jsou ideální pro očištění domova od negativní energie a navození harmonie. S jejich pomocí si můžete dopřát relaxaci, dobít energii nebo meditovat. Díky své pryskyřicnaté vůni s tóny dřeva a ovoce poskytují jedinečný zážitek. Vonné jehlánky jsou alternativou klasických vykuřovadel a snadno se používají. Pročistěte Váš prostor a přineste do něj pozitivní energii s Vykuřovadly Rymer. Více informací naleznete zde >>
158 Kč
S DPH
| + část peněz zpět v kreditech
7.18 Kč s DPH / ks
Na skladě není dostatek produktů
Jsme tu pro Vás. Můžeme Vám poradit?
Možnost vrácení zboží až do 100 dnů.
Položit otázku k produktu
Palo Santo a Myrha (jehlánky) Vykuřovadla Rymer - 7 ks

Ing. Martin Sedláček
Poradíme Vám s výběrem i s užíváním
Uživatelské recenze e-shopu
Heureka.cz [19. 7. 2024]
Dobrá komunikace, zájem o zákazníka, kvalitní zboží, spokojenost, vše proběhlo bez problému a milý dárek k tomu.
Heureka.cz [18. 7. 2024]
addRychlost sortiment jednání
Heureka.cz [16. 7. 2024]
Doporučuji, zboží dorazilo v pořádku a velmi rychle.
Heureka.cz [2. 7. 2024]
addRychlé dodání
Zákaznická oblíbenost
500 +
prodaných kusů
0 %
nízká reklamovanost
novinka
nováček v sortimentu

Vlastnosti produktu

Charakteristika

Vykuřovadla Rymer s vůní Palo Santo a Myrhy jsou ideálním doplňkem pro posílení zdraví a zlepšení krásy Vašeho domova. Tato tradiční metoda vykuřování prostor vonnými pryskyřicemi a dřevy má blahodárné účinky na tělo i mysl. Díky kombinaci kopálu a myrhy vytváří jemný dým se sametově pryskyřičnatou vůní, která napomáhá harmonizaci a očištění prostoru. Vonné jehlánky jsou snadno použitelné a rychle pročistí Váš domov, dodají mu příjemnou atmosféru a pomohou Vám relaxovat či meditovat. S Vykuřovadly Rymer si můžete být jisti, že čistíte Váš domov přírodní cestou a přinášíte do něj pozitivní energii. Vyzkoušejte tuto tisíciletou tradici a dopřejte si jedinečný zážitek plný mystiky a harmonie. S Vykuřovadly Rymer získáte nejen kvalitní produkt, ale také podporujete zdravý životní styl a udržitelnost. Užijte si přírodní vůni a pročistěte Váš domov s láskou k přírodě.

Vývoj a výroba

Vonné jehlánky Palo Santo a Myrha od značky Vykuřovadla Rymer jsou vyrobeny s láskou a péčí o Vaše zdraví a pohodu. Tento produkt je výsledkem dlouholeté tradice vykuřování prostor pomocí pryskyřic a dřev. Díky kombinaci kopálu a myrhy vytváří jemný dým s očistnými a harmonizačními účinky. Jehlánky jsou snadno použitelné a pomáhají rychle a efektivně pročistit Váš domov a dodat mu příjemnou atmosféru. S vykuřovadly Rymer si můžete být jisti, že čistíte Váš domov přírodní cestou a přinášíte do něj pozitivní energii. Užijte si harmonizující účinky těchto vonných jehlánek a dopřejte si relaxaci a meditaci ve vašem domově. S Vykuřovadly Rymer si můžete být jisti, že přinášíte do svého domova pouze to nejlepší.

Video - představení a popis výrobku
Video - představení a popis výrobku

Více podobných videí naleznete zde >>

Zpracování a balení

Zpracování, kompletace a balení produktu Palo Santo a Myrha od značky Vykuřovadla Rymer je provedeno s maximální péčí a precizností. Každý kousek je pečlivě vybrán a sestaven do balení obsahujícího 7 ks vonných jehlánků. Tyto jehlánky mají své nezastupitelné místo v šamanismu a jejich vůně je spojením kopálu a myrhy, které vytváří sametově pryskyřičnatou atmosféru s tóny sladkého dřeva a ovoce. Vonné jehlánky jsou ideální pro očištění a harmonizaci prostoru, posílení spirituality a propojení s přírodou. S využitím kvalitních surovin a tradičních postupů výroby nabízí Vykuřovadla Rymer produkt, který nejen provoní Váš domov, ale také přinese do něj pozitivní energii a příjemnou atmosféru. S tímto produktem si můžete být jisti, že čistíte své prostředí přírodní cestou a přinášíte si do něj harmonii a klid. Užijte si jedinečnou atmosféru, kterou vytvoříte s těmito vonnými jehlánky od Vykuřovadel Rymer.

Představení výrobce

Vykuřovadla Rymer představují inovativní způsob, jak vyčistit Váš domov od negativní energie a vytvořit příjemnou atmosféru. Díky kombinaci kvalitních pryskyřic, vzácných dřev, bylinek a koření vytváříme vonné produkty, které nejen provoní Váš prostor, ale také Vám pomohou relaxovat, dobíjet energii nebo meditovat. Tisíciletá tradice vykuřování prostor vonnými pryskyřicemi a dřevy byla objevena pro své blahodárné účinky na tělo i mysl. Vykuřovadla Rymer jsou součástí zdravého životního stylu a udržitelnosti. S našimi produkty si můžete být jisti, že čistíte Váš domov přírodní cestou a přinášíte si do něj pozitivní energii. Podpořte své zdraví a krásu s našimi vonnými produkty!

Parametry
Hmotnost / objem7 ks
VýrobceMichael Rymer, Dvůr Králové nad Labem, Česká republika
FormaPevné skupenství
ÚčinekAromaterapie, Svěží vůně
Vliv na orgánKůže
Část tělaTělo
SkladováníSkladujte v suchu a temnu
Rozměry75 mm x 125 mm x 15 mm
Typ vůněBalzamická
Primárně určeno proŽeny
Naturalis. Váš specialista na zdravou stravu a přírodní kosmetiku ♥️
Nejčastěji se ptáte na tyto otázky
Dobrý den, je vaše kosmetika vhodná i pro citlivé jedince a atopiky?

Dobrý den, jaké používáte parfemace?

Jaké prosím máte certifikáty jakosti na přírodní kosmetiku?

Zobrazit všechny dotazy >>