Leštidlo do myčky Sonett - 500 ml

favorite_border favorite
   
Leštidlo do myčky Sonett je ekologický čisticí prostředek, který pomáhá dosáhnout čistého a lesklého nádobí. S čistě rostlinnými přísadami a bez ropných látek, je ideální volbou pro ty, kteří se zajímají o zdravý životní styl a udržitelnost. S certifikátem kvality a biodegradabilitou, Sonett nabízí šetrnou alternativu pro domácnosti. Zanechá nádobí bezvadně čisté, lesklé a bez zbytků usazenin. Vyzkoušejte ho a uvidíte rozdíl! Více informací naleznete zde >>
Kvalita: vegan
Kvalita: cse
122 Kč
S DPH
| + část peněz zpět v kreditech
0.23 Kč s DPH / ml
Skladem
Očekávaný termín odeslání *
DopravceDatum expedice
Zásilkovna pondělí 15. 7. 2024
GLS ParcelShop pondělí 15. 7. 2024
GLS kurýr pondělí 15. 7. 2024
DPD kurýr pondělí 15. 7. 2024
Česká pošta pondělí 15. 7. 2024
* Termíny platí v 99 % případů. Bohužel občas nastane situace, kdy kurýr nemůže zboží doručit. Odpusťte jim to prosím.
- již 15. 7. můžeme odeslat
nebo využijte množstevní slevy
Sleva při 3 ks
ušetříte celkem 11 Kč
Sleva při 5 ks
ušetříte celkem 24 Kč
Sleva při 7 ks
ušetříte celkem 43Kč
Jsme tu pro Vás. Můžeme Vám poradit?
Možnost vrácení zboží až do 100 dnů.
Položit otázku k produktu
Leštidlo do myčky Sonett - 500 ml

Ing. Martin Sedláček
Poradíme Vám s výběrem i s užíváním
Uživatelské recenze e-shopu
Heureka.cz [2. 7. 2024]
addRychlé dodání
Heureka.cz [21. 6. 2024]
addRychlé vyřízení, vše v pořádku. Super
Heureka.cz [18. 6. 2024]
vše OK
Heureka.cz [12. 6. 2024]
addRychlé dodání.
add Kvalitní potraviny (čaje).
Zákaznická oblíbenost
500 +
prodaných kusů
0 %
nízká reklamovanost
novinka
nováček v sortimentu
Sonett
Hlavní složky hořčíkvodabezvodý líhvápníkpřírodní aroma

Vlastnosti produktu

Charakteristika

Leštidlo do myčky Sonett je ideální volbou pro ty, kteří se zajímají o zdravý životní styl a udržitelnost. S jeho čistě rostlinnými přísadami a bez syntetické parfemace je šetrné k životnímu prostředí i k lidskému organismu. Díky kombinaci rostlinných látek zanechá nádobí bezvadně čisté, lesklé a bez zbytků usazenin. Leštidlo změkčuje tvrdou vodu a chrání myčku před nadměrným usazováním vodního kamene, čímž prodlužuje její životnost. Výrobce Sonett je držitelem certifikátů kvality pro kompletní sortiment, což zaručuje, že všechny produkty jsou stoprocentně biologicky rozložitelné a splňují nejvyšší standardy péče o životní prostředí. Sázejte na kvalitu a zdraví se Sonett!

Vývoj a výroba

Leštidlo do myčky Sonett je výjimečný produkt, který vznikl díky dlouholetému vývoji a inovacím německého výrobce ekologických čisticích prostředků. Suroviny používané ve výrobě pocházejí z ekologického a biodynamického zemědělství, což zajišťuje vysokou kvalitu a bezpečnost pro citlivé pokožky alergiků a dětí. Leštidlo obsahuje rostlinné alkoholy a cukrové tenzidy, které zajišťují dokonalé smytí zbytků mycích prostředků a nečistot, zanechávají skleněné nádobí lesklé a bez šmouh. Díky svému složení je vhodné i pro vegany a je šetrné k životnímu prostředí. S certifikáty kvality a udržitelnosti je Sonett ideální volbou pro ty, kteří chtějí podpořit zdravý životní styl a udržitelnost světa. S leštidlem do myčky Sonett dosáhnete čistého a lesklého nádobí bez zbytků usazenin a nadměrného usazování vodního kamene. Užijte si dokonalý výsledek s ohledem na přírodu a zdraví Vaší rodiny.

Zpracování a balení

Leštidlo do myčky Sonett je špičkovým ekologickým čisticím prostředkem, který Vám pomůže dosáhnout čistého a lesklého nádobí bez použití škodlivých chemikálií. S rostlinnými tenzidy a cukrovými tenzidy zanechá Vaše skleněné nádobí bez šmouh a zaschlých kapiček vody. Díky svému složení bez syntetické parfemace je ideální volbou pro vegany a citlivou pokožku. Sonett je držitelem certifikátů kvality, což zaručuje, že všechny produkty jsou biologicky rozložitelné a šetrné k životnímu prostředí. Sázejte na zdravý životní styl a udržitelnost s produkty Sonett.

Certifikace jakosti

Kvalita produktů byla u zakladatelů značky Sonett vždy prioritou. V Sonett si zakládají na důsledném zpracování, přírodních surovinách, čistotě výrobního prostředí, jakosti finálního produktu a samozřejmě i na etickém přesahu. Proto jsme rádi, že i my Vám můžeme tento produkt odprezentovat. Leštidlo do myčky se pyšní certifikáty Vegan a Cse. Hýčkejte se kvalitní přírodní péčí.

Představení výrobce

Sonett je špičkový výrobce ekologických čisticích prostředků s dlouholetou tradicí od 70. let. Jejich produkty jsou šetrné k životnímu prostředí i k lidskému organismu, což je ideální volbou pro ty, kteří se zajímají o zdravý životní styl a udržitelnost. Suroviny pocházející z ekologického či biodynamického zemědělství zajišťují vysokou kvalitu a bezpečnost pro citlivé pokožky alergiků a dětí. Certifikáty kvality pro kompletní sortiment garantují stoprocentní biologickou rozložitelnost a splnění nejvyšších standardů péče o životní prostředí. Sonett nabízí širokou škálu čisticích produktů pro domácnost, včetně pracích prášků, aviváží a čisticích prostředků na nádobí. S důrazem na přirozenost a autenticitu značky, Sonett je ideální volbou pro ty, kteří chtějí podpořit zdravý životní styl a udržitelnost světa. Podpořte své zdraví a krásu s produkty Sonett!

Parametry
Hmotnost / objem500 ml
KvalitaBez syntetické parfemace
Vhodný i proVegany
VýrobceSonett OHG, Ziegeleiweg 5, D-88693, Deggenhausen, Německo
FormaTekutina
Cenné látkyHořčík, Vápník
Vliv na orgánKůže
EAN4007547308145
Rozměry75 mm x 230 mm x 50 mm
Ambasadoři pro kategorii ekodrogerie
Martin Sedláček Barbora Sedláčková
Ing. Martin Sedláček + Mgr. Barbora Sedláčková
U nás jste v dobrých rukách a nedovolíme, abyste zde zabloudili. Proto kromě klasických kontaktních kanálů jako je zákaznický e-mail, telefon či online poradna u nás každá kategorie má své ambasadory. Tedy poradce na produkty v dané sekci. Kolegy, kteří osobně schvalovali každý produkt v dané kategorii. Naši ambasadoři tedy znají každý produkt od A do Z. Ví, jak se má produkt používat, jak vypadá, jaké má účinky a pro koho je vhodný.
Kdykoli a s čímkoli se na naše ambasadory Martina a Báru můžete obrátit přímo na jejich osobních e-mailech: [email protected] a [email protected]. Rádi Vám budou vždy a se vším nápomocni.
Naturalis. Váš specialista na zdravou stravu a přírodní kosmetiku ♥️
Nejčastěji se ptáte na tyto otázky
Dobrý den, slyšela jsem o účincích ekodrogerie. Ale zajímalo by mě, jaká je její hlavní výhoda. Děkuji.

Zobrazit všechny dotazy >>
Mohlo by Vás zajímat