Náhradní uzávěr Domky - 1 ks

favorite_border favorite
   
Náhradní uzávěr Domky - 1 ks
Náhradní uzávěr Domky je ideální volbou pro ty, kteří hledají ekologické a udržitelné řešení pro své děti. Vyrobený z kvalitních materiálů a navržený s ohledem na pohodlí a snadné použití, tento produkt značky Domky je skvělým doplňkem pro každodenní použití. Ušetřete plasty a zbytečný odpad s tímto inovativním a přírodním produktem. Změňte Váš životní styl s Domky! Více informací naleznete zde >>
12 Kč
S DPH
| + část peněz zpět v kreditech
4 Kč s DPH / ks
Skladem
Očekávaný termín odeslání *
DopravceDatum expedice
Zásilkovna úterý 16. 7. 2024
GLS ParcelShop úterý 16. 7. 2024
GLS kurýr úterý 16. 7. 2024
DPD kurýr úterý 16. 7. 2024
Česká pošta úterý 16. 7. 2024
* Termíny platí v 99 % případů. Bohužel občas nastane situace, kdy kurýr nemůže zboží doručit. Odpusťte jim to prosím.
- již 16. 7. můžeme odeslat
nebo využijte množstevní slevy
Sleva při 3 ks
ušetříte celkem 1 Kč
Sleva při 5 ks
ušetříte celkem 2 Kč
Sleva při 7 ks
ušetříte celkem 4Kč
Jsme tu pro Vás. Můžeme Vám poradit?
Možnost vrácení zboží až do 100 dnů.
Položit otázku k produktu
Náhradní uzávěr Domky - 1 ks

Ing. Martin Sedláček
Poradíme Vám s výběrem i s užíváním
Uživatelské recenze e-shopu
Heureka.cz [2. 7. 2024]
addRychlé dodání
Heureka.cz [21. 6. 2024]
addRychlé vyřízení, vše v pořádku. Super
Heureka.cz [18. 6. 2024]
vše OK
Heureka.cz [12. 6. 2024]
addRychlé dodání.
add Kvalitní potraviny (čaje).
Zákaznická oblíbenost
500 +
prodaných kusů
0 %
nízká reklamovanost
novinka
nováček v sortimentu
Domky

Vlastnosti produktu

Charakteristika

Náhradní uzávěr Domky je nezbytným doplňkem pro všechny milovníky ekologického životního stylu. Vyroben z kvalitních ekologických materiálů, tento uzávěr je navržen tak, aby perfektně pasoval na plnitelné kapsičky značky Domky. Díky svému praktickému designu je ideální pro každodenní použití a snadné čištění. Navíc, podporujete udržitelnost a ochranu životního prostředí tím, že si vybíráte ekologické produkty. Užijte si pohodlnost a jedinečný design s náhradním uzávěrem Domky a přidejte ho do svého každodenního života. Vaše zdraví a krása si zaslouží to nejlepší!

Vývoj a výroba

Výrobek Náhradní uzávěr Domky je výsledkem inovativního a udržitelného přístupu značky DOMKY k vývoji produktů. Značka vznikla v roce 2017 díky mamince Monice Zachrlové, která hledala ekologické a opakovaně použitelné kapsičky pro svého syna. Náhradní uzávěr je navržen tak, aby dokonale pasoval na všechny plnitelné kapsičky značky DOMKY. Designy kapsiček jsou pečlivě vytvářeny v Jihlavě a nabídka doplňků je nejširší na trhu. Díky ekologickým materiálům jsou kapsičky opakovaně použitelné a snadno se čistí. S náhradním uzávěrem Domky můžete být vždy připraveni v případě ztráty. Přidejte tento kvalitní a udržitelný produkt do svého každodenního života a změňte Váš životní styl s DOMKY!

Zpracování a balení

Zpracování, kompletace a balení produktu probíhá s maximální péčí a precizností. Náhradní uzávěr Domky je pečlivě vyrobený a připravený k okamžitému použití. Díky inovativnímu designu a udržitelným materiálům je tento produkt ideální volbou pro ty, kteří dbají na zdravý životní styl a udržitelnost. S náhradním uzávěrem Domky můžete být klidní, že Vaše plnitelné kapsičky budou vždy zajištěny. S každým detailně zpracovaným produktem značky Domky získáváte nejen kvalitu, ale i jistotu, že se staráte o své zdraví a životní prostředí. Změňte Váš životní styl s Domky a dopřejte si to nejlepší pro sebe a svou rodinu.

Představení výrobce

DOMKY - inovativní a udržitelná značka plnitelných kapsiček, které změní Váš život! Značka DOMKY vznikla v roce 2017 díky mamince Monice Zachrlové, která hledala ekologické a opakovaně použitelné kapsičky pro svého syna Dominika. DOMKY jsou vyrobeny z kvalitních ekologických materiálů a nabízejí snadné a opakované použití. Designy kapsiček vznikají v Jihlavě a nabídka doplňků je nejširší na trhu. Modulární konstrukce zajišťuje snadné držení i pro nejmenší děti. Díky ekologickým materiálům jsou kapsičky opakovaně použitelné a snadno se čistí. DOMKY - přírodní, udržitelné a inovativní kapsičky pro každodenní použití. Změňte Váš životní styl s DOMKY!

Parametry
Hmotnost / objem1 ks
VýrobceMgr. Monika Zachrlová, Hluboká 9, 586 01, Jihlava, Česká republika
FormaPevné skupenství
Rozměry50 mm x 50 mm x 20 mm
Primárně určeno proDěti
Naturalis. Váš specialista na zdravou stravu a přírodní kosmetiku ♥️
Se vším Vám poradíme. Rychle a rádi.
Jsme tým specialistů na zdravou výživu i přírodní kosmetiku a rádi Vám pomůžeme. Přečtěte si dotazy ostatních zákazníků >>
Mohlo by Vás zajímat