Kartáček na šroubovací lžičku Domky - 1 ks

favorite_border favorite
   
Kartáček na šroubovací lžičku Domky - 1 ks
Kartáček na čištění dírky na šroubovací lžičce Domky je ideální pomocník pro udržení čistoty a hygieny při krmení dětí. S jeho pomocí můžete snadno vyčistit šroubovací lžičku nebo slámu v lahvích na pití. Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování je tento kartáček praktický a odolný. Navíc se skvěle hodí pro děti díky své délce a průměru štětiny. Užijte si pohodlné a bezstarostné krmení s kartáčkem Domky! Více informací naleznete zde >>
Kvalita: cruelty free
Kvalita: ecocert
30 Kč
S DPH
| + část peněz zpět v kreditech
7.5 Kč s DPH / ks
Skladem
Očekávaný termín odeslání *
DopravceDatum expedice
Zásilkovna pondělí 15. 7. 2024
GLS ParcelShop pondělí 15. 7. 2024
GLS kurýr pondělí 15. 7. 2024
DPD kurýr pondělí 15. 7. 2024
Česká pošta pondělí 15. 7. 2024
* Termíny platí v 99 % případů. Bohužel občas nastane situace, kdy kurýr nemůže zboží doručit. Odpusťte jim to prosím.
- již 15. 7. můžeme odeslat
nebo využijte množstevní slevy
Sleva při 3 ks
ušetříte celkem 3 Kč
Sleva při 5 ks
ušetříte celkem 6 Kč
Sleva při 7 ks
ušetříte celkem 11Kč
Jsme tu pro Vás. Můžeme Vám poradit?
Možnost vrácení zboží až do 100 dnů.
Položit otázku k produktu
Kartáček na šroubovací lžičku Domky - 1 ks

Ing. Martin Sedláček
Poradíme Vám s výběrem i s užíváním
Uživatelské recenze e-shopu
Heureka.cz [2. 7. 2024]
addRychlé dodání
Heureka.cz [21. 6. 2024]
addRychlé vyřízení, vše v pořádku. Super
Heureka.cz [18. 6. 2024]
vše OK
Heureka.cz [12. 6. 2024]
addRychlé dodání.
add Kvalitní potraviny (čaje).
Zákaznická oblíbenost
500 +
prodaných kusů
0 %
nízká reklamovanost
novinka
nováček v sortimentu
Domky

Vlastnosti produktu

Charakteristika

Kartáček na šroubovací lžičku Domky je ideálním pomocníkem pro čištění dírky na šroubovací lžičce, skrz kterou prochází strava z plnitelné kapsičky. Tento praktický kartáček můžete využít i na vyčištění slámek v lahvích na pití. S délkou 17 cm a průměrem štětiny 6 mm je snadno ovladatelný a efektivní. Značka Domky se zaměřuje na inovativní a udržitelné produkty pro každodenní použití, které mění život k lepšímu. Kartáček je vyroben z kvalitních materiálů a je primárně určen pro děti. S Domky si můžete být jisti, že podporujete ekologický a zdravý životní styl. Užijte si pohodlné a snadné použití s kartáčkem na šroubovací lžičku Domky!

Vývoj a výroba

Produkt Kartáček na šroubovací lžičku Domky je inovativním a udržitelným doplňkem pro plnitelné kapsičky. Značka DOMKY vznikla díky mamince Monice Zachrlové, která hledala ekologické a opakovaně použitelné kapsičky pro svého syna. Kartáček je určen pro čištění dírky na šroubovací lžičce, kterou protéká strava z plnitelné kapsičky. Díky své délce 17 cm a průměru štětiny 6 mm je ideální pro čištění i slámek v lahvích na pití. Výrobek je vyroben z kvalitních ekologických materiálů a nabízí snadné a opakované použití. S DOMKY změníte Váš životní styl k lepšímu. Užijte si jednoduchost a udržitelnost s tímto praktickým kartáčkem.

Zpracování a balení

Zpracování, kompletace a balení produktu je prováděno s maximální péčí a precizností, aby byl zajištěn vysoký standard kvality. Každý krok ve výrobním procesu je pečlivě kontrolován, aby byla zaručena spolehlivost a bezpečnost produktu. Kompletní balení je provedeno tak, aby byl produkt chráněn před poškozením během přepravy a aby byl zákazníkovi doručen v perfektním stavu. Díky naší dlouholeté zkušenosti a odbornosti v oboru Vám můžeme nabídnout produkt, který splňuje nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. S námi můžete mít jistotu, že dostanete produkt, na který se můžete spolehnout a který Vám přinese maximální spokojenost.

Představení výrobce

DOMKY - inovativní a udržitelná značka plnitelných kapsiček, které změní Váš život! Značka DOMKY vznikla v roce 2017 díky mamince Monice Zachrlové, která hledala ekologické a opakovaně použitelné kapsičky pro svého syna Dominika. DOMKY jsou vyrobeny z kvalitních ekologických materiálů a nabízejí snadné a opakované použití. Designy kapsiček vznikají v Jihlavě a nabídka doplňků je nejširší na trhu. Modulární konstrukce zajišťuje snadné držení i pro nejmenší děti. Díky ekologickým materiálům jsou kapsičky opakovaně použitelné a snadno se čistí. DOMKY - přírodní, udržitelné a inovativní kapsičky pro každodenní použití. Změňte Váš životní styl s DOMKY!

Parametry
Hmotnost / objem1 ks
VýrobceMgr. Monika Zachrlová, Hluboká 9, 586 01, Jihlava, Česká republika
FormaPevné skupenství
Rozměry30 mm x 170 mm x 30 mm
Primárně určeno proDěti
Naturalis. Váš specialista na zdravou stravu a přírodní kosmetiku ♥️
Se vším Vám poradíme. Rychle a rádi.
Jsme tým specialistů na zdravou výživu i přírodní kosmetiku a rádi Vám pomůžeme. Přečtěte si dotazy ostatních zákazníků >>
Mohlo by Vás zajímat
×
Kartáček na šroubovací lžičku Domky - 1 ks
30 Kč