Kadidelnice měděná (keramická miska) Vykuřovadla Rymer - 1 ks, 3 nožky

favorite_border favorite
   
Kadidelnice měděná s keramickou miskou od značky Vykuřovadla Rymer je ideální pro aromaterapii a svěží vůně. Tato originální dekorace s třemi nožkami je určena především pro ženy a je skvělým doplňkem pro Vaše rituály. Odolná vůči vysokým teplotám a snadno udržovatelná, tato kadidelnice je praktická i stylová. Pro skladování doporučujeme suché a temné místo. Více informací naleznete zde >>
275 Kč
S DPH
| + část peněz zpět v kreditech
2.25 Kč s DPH / ks
Na skladě není dostatek produktů
Jsme tu pro Vás. Můžeme Vám poradit?
Možnost vrácení zboží až do 100 dnů.
Položit otázku k produktu
Kadidelnice měděná (keramická miska) Vykuřovadla Rymer - 1 ks, 3 nožky

Ing. Martin Sedláček
Poradíme Vám s výběrem i s užíváním
Uživatelské recenze e-shopu
Heureka.cz [19. 7. 2024]
Dobrá komunikace, zájem o zákazníka, kvalitní zboží, spokojenost, vše proběhlo bez problému a milý dárek k tomu.
Heureka.cz [18. 7. 2024]
addRychlost sortiment jednání
Heureka.cz [16. 7. 2024]
Doporučuji, zboží dorazilo v pořádku a velmi rychle.
Heureka.cz [2. 7. 2024]
addRychlé dodání
Zákaznická oblíbenost
500 +
prodaných kusů
0 %
nízká reklamovanost
novinka
nováček v sortimentu

Vlastnosti produktu

Charakteristika

Kadidelnice měděná s keramickou miskou od značky Vykuřovadla Rymer je ideální volbou pro ty, kteří si potrpí na zdravý životní styl a udržitelnost. Tento produkt není jen prostředkem k vykuřování prostoru, ale také přináší do Vašeho domova pozitivní energii a příjemnou atmosféru. Díky kvalitním pryskyřicím, vzácným dřevům a bylinkám vytváří tento produkt vonné zážitky, které pomáhají relaxovat, dobíjet energii a meditovat. Keramická miska v měděné barvě s třemi nožkami je nejen praktická pro pálení vykuřovacích směsí, ale také skvělou dekorací pro Váš domov. S Vykuřovadly Rymer si můžete být jisti, že čistíte Váš prostor přírodní cestou a přinášíte si do něj pozitivní energii. Vyzkoušejte tento tradiční rituál a dopřejte si relaxaci a klid ve vašem domově.

Vývoj a výroba

Kadidelnice měděná s keramickou miskou od značky Vykuřovadla Rymer jsou výsledkem inovativního přístupu k vykuřování prostor a očištění domova od negativních energií. Využívají kvalitní pryskyřice, vzácná dřeva, bylinky a koření k vytvoření vonných produktů, které provoní Váš domov a vytvoří příjemnou atmosféru pro relaxaci, dobíjení energie nebo meditaci. Tato tisíciletá tradice vykuřování prostor vonnými pryskyřicemi a dřevy byla objevena pro své blahodárné účinky na tělo i mysl. Keramická kadidelnice v měděné barvě je ideální pro pálení vykuřovacích směsí a vonných františků a jehlánků. S glazovaným keramickým povrchem je odolná vůči vysokým teplotám a snadno se udržuje čistá. Vykuřovadla Rymer jsou součástí zdravého životního stylu a udržitelnosti, čistí Váš domov přírodní cestou a přinášejí pozitivní energii. Užijte si přírodní vůně a uvolnění s tímto kvalitním produktem.

Video - představení a popis výrobku
Video - představení a popis výrobku

Více podobných videí naleznete zde >>

Zpracování a balení

Produkt je pečlivě zpracován a sestaven s ohledem na kvalitu a detaily. Každý kus je balen s péčí a pozorností ke každému detailu. Díky tomu si můžete být jisti, že dostanete produkt, který splní Vaše očekávání a poskytne Vám maximální užitek. Balení je navrženo tak, aby chránilo produkt během přepravy a zároveň bylo esteticky příjemné. S naším pečlivým zpracováním, kompletačním procesem a balením se můžete spolehnout na kvalitu a spokojenost s Vaším nákupem.

Představení výrobce

Vykuřovadla Rymer představují inovativní přístup k vykuřování prostor a očištění domova od negativních energií. S využitím kvalitních pryskyřic, vzácných dřev, bylinek a koření vytváří vonné produkty, které nejenže provoní domov, ale také navodí příjemnou atmosféru a pomohou relaxovat, dobíjet energii nebo meditovat. Tato tisíciletá tradice vykuřování prostor vonnými pryskyřicemi a dřevy byla objevena pro své blahodárné účinky na tělo i mysl, zdravotní stav i psychiku. Vykuřovadla Rymer jsou součástí každodenního života, zaměřeného na zdravý životní styl a udržitelnost. Použitím těchto produktů lze čistit domov přírodní cestou a přinášet do něj pozitivní energii. Kladné zákaznické recenze, certifikáty jakosti a vysoká kvalita produktů zaručují spokojenost.

Parametry
Hmotnost / objem1 ks, 3 nožky
VýrobceMichael Rymer, Dvůr Králové nad Labem, Česká republika
FormaPevné skupenství
ÚčinekAromaterapie, Svěží vůně
Vliv na orgánKůže
Část tělaTělo
SkladováníSkladujte v suchu a temnu
BarvaMěděná
Rozměry98 mm x 45 mm x 98 mm
Primárně určeno proŽeny
Naturalis. Váš specialista na zdravou stravu a přírodní kosmetiku ♥️
Nejčastěji se ptáte na tyto otázky
Dobrý den, je vaše kosmetika vhodná i pro citlivé jedince a atopiky?

Dobrý den, jaké používáte parfemace?

Jaké prosím máte certifikáty jakosti na přírodní kosmetiku?

Zobrazit všechny dotazy >>
Mohlo by Vás zajímat