Esence Walnut Dr. Bach - 20 ml

Vhodný i pro:
favorite_border favorite
   
Esence Walnut Dr. Bach je esenciální olej na povzbuzení, který pomáhá zvládat životní změny a vnější vlivy. Vyroben z vlašského ořechu, usnadňuje adaptaci na nové podmínky a pomáhá odpoutat se od minulosti. Ideální pro ženy a pro ty, kteří chtějí změnit zvyky či se zbavit závislostí. Skvělý pomocník při emocionální nerovnováze. Více informací naleznete zde >>
Vhodný i pro:
338 Kč
S DPH
| + část peněz zpět v kreditech
8.89 Kč s DPH / ml
Na skladě není dostatek produktů
Jsme tu pro Vás. Můžeme Vám poradit?
Možnost vrácení zboží až do 100 dnů.
Položit otázku k produktu
Esence Walnut Dr. Bach - 20 ml

Ing. Martin Sedláček
Poradíme Vám s výběrem i s užíváním
Uživatelské recenze e-shopu
Heureka.cz [19. 7. 2024]
Dobrá komunikace, zájem o zákazníka, kvalitní zboží, spokojenost, vše proběhlo bez problému a milý dárek k tomu.
Heureka.cz [18. 7. 2024]
addRychlost sortiment jednání
Heureka.cz [16. 7. 2024]
Doporučuji, zboží dorazilo v pořádku a velmi rychle.
Heureka.cz [2. 7. 2024]
addRychlé dodání
Zákaznická oblíbenost
500 +
prodaných kusů
0 %
nízká reklamovanost
novinka
nováček v sortimentu
Dr. Bach
Hlavní složky brandyvlašský ořech

Vlastnosti produktu

Charakteristika

Esence Walnut Dr. Bach je přírodní produkt, který poskytuje ochranu před vnějšími vlivy a podporuje stálost. Tato esence je vhodná pro lidi, kteří se potýkají s novými situacemi a změnami v životě, jako je začátek nové práce, stěhování nebo nový vztah. Pomáhá při adaptaci na nové podmínky a odpoutání od starých vazeb a zvyků. Díky svému složení z vlašského ořechu je ideální pro ty, kteří chtějí přestat s nežádoucími návyky, jako je kouření nebo přejídání se čokoládou. Esence Walnut Dr. Bach je skvělým pomocníkem při přecitlivělosti na vnější okolnosti a pomáhá udržet stálost a ochranu před vlivy druhých lidí. Vyzkoušejte sílu přírodní léčby s Dr. Bachem a dejte svému tělu i duši to nejlepší. S esencí Walnut Dr. Bach se vrátíte k přírodě a objevíte sílu unikátních rostlin pro harmonii těla i duše. Učiňte první krok k přírodní léčbě s Dr. Bachem a dopřejte si péči, která je šetrná k Vašemu tělu i k životnímu prostředí.

Vývoj a výroba

Esence Walnut Dr. Bach je výjimečný produkt, který v sobě spojuje unikátní sílu přírody a dlouholetou tradici. Tato esence je vyrobena z vlašského ořechu, který pomáhá člověku přizpůsobit se změnám v životě a odpoutat se od minulosti. Díky svému účinku je vhodná pro lidi, kteří hledají harmonii těla i duše a chtějí se zbavit negativních emocí. Esence Walnut je výbornou volbou pro ty, kteří se zajímají o zdravý životní styl a přírodní léčbu. S Dr. Bachem se vrátíte k přírodě a objevíte sílu unikátních rostlin pro harmonii těla i duše. Učiňte první krok k přírodní léčbě s Esencí Walnut Dr. Bach.

Video - představení a popis výrobku
Video - představení a popis výrobku

Více podobných videí naleznete zde >>

Zpracování a balení

Esence Walnut Dr. Bach je unikátní produkt, který poskytuje ochranu před vnějšími vlivy a podporuje adaptaci na životní změny. Tato esence je ideální pro lidi, kteří hledají harmonii těla i duše a chtějí se zbavit starých vazeb a zvyků. Vlašský ořech, hlavní složka esence, pomáhá při změnách v životě, jako je nové zaměstnání, vztah nebo dokonce odvykání kouření. S Dr. Bachem se vrátíte k přírodě a objevíte sílu unikátních rostlin pro harmonii těla i duše. Užijte si sílu přírodní léčby s Esencí Walnut Dr. Bach.

Představení výrobce

Dr. Bach - přírodní léčba pro tělo i duši Představujeme Vám značku Dr. Bach, která se zaměřuje na přírodní léčbu pro tělo i duši. Dr. Bach, anglický lékař a homeopat, objevil sílu přírody a vytvořil Bachovy květové esence - celoživotní dílo založené na filozofii jednoduchosti, úplnosti a uzdravování sebe samého. Tyto esence, založené na 38 druzích květů, dokáží harmonizovat negativní emoce a obnovit duševní rovnováhu. Navíc, Krizová esence nabízí pomoc v krizových situacích. Proč si vybrat Dr. Bach? Naše produkty jsou založeny na unikátních rostlinách a stromech, které poskytují sílu přírody pro harmonii těla i duše. Jsme tu pro všechny, kteří se zajímají o zdravý životní styl, krásu, zdraví, přírodu a udržitelný životní styl. Ženy v každém věku najdou v naší nabídce produkty, které je posílí a zlepší jejich celkové zdraví a krásu. Učiňte první krok k přírodní léčbě s Dr. Bachem a objevte sílu unikátních rostlin pro harmonii těla i duše. Naše produkty jsou certifikované, vysoce kvalitní a zákaznický servis je vždy příjemný. Přidejte se k nám a zažijte sílu přírodní léčby s Dr. Bachem.

Upozornění

Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Skladujte v suchu při pokojové teplotě, chraňte před přímým světlem, sluncem a mrazem. Určeno k vnějšímu použití.

Parametry
Hmotnost / objem20 ml
Vhodný i proVegany
VýrobceBach Original Flower Remedies, 83 Parkside, 58492, London - Wimbledon, Velká Británie
FormaTekutina
ÚčinekAromaterapie, Svěží vůně
Vliv na orgánKůže
Část tělaTělo
SkladováníSkladujte v suchu a temnu
EAN5000488105667
Rozměry23 mm x 94 mm x 23 mm
Primárně určeno proŽeny
Naturalis. Váš specialista na zdravou stravu a přírodní kosmetiku ♥️
Nejčastěji se ptáte na tyto otázky
Dobrý den, je vaše kosmetika vhodná i pro citlivé jedince a atopiky?

Dobrý den, jaké používáte parfemace?

Jaké prosím máte certifikáty jakosti na přírodní kosmetiku?

Zobrazit všechny dotazy >>
Mohlo by Vás zajímat