Esence Vine Dr. Bach - 20 ml

Vhodný i pro:
favorite_border favorite
   
Esence Vine Dr. Bach je přírodní léčba pro tělo i duši. Vhodná pro ženy v každém věku, které hledají harmonii a udržitelnost. Síla unikátních rostlin v kombinaci s Bachovými květovými esencemi posilní zdraví a zlepší krásu. Zažijte sílu přírodní léčby s Dr. Bachem a vrátíte se k přírodě. Užijte si svěží vůni a podpořte své zdraví s touto tekutou esencí. Více informací naleznete zde >>
Vhodný i pro:
296 Kč
S DPH
| + část peněz zpět v kreditech
7.79 Kč s DPH / ml
Skladem
Očekávaný termín odeslání *
DopravceDatum expedice
Zásilkovna pondělí 15. 7. 2024
GLS ParcelShop pondělí 15. 7. 2024
GLS kurýr pondělí 15. 7. 2024
DPD kurýr pondělí 15. 7. 2024
Česká pošta pondělí 15. 7. 2024
* Termíny platí v 99 % případů. Bohužel občas nastane situace, kdy kurýr nemůže zboží doručit. Odpusťte jim to prosím.
- již 15. 7. můžeme odeslat
nebo využijte množstevní slevy
Sleva při 3 ks
ušetříte celkem 27 Kč
Sleva při 5 ks
ušetříte celkem 59 Kč
Sleva při 7 ks
ušetříte celkem 104Kč
Jsme tu pro Vás. Můžeme Vám poradit?
Možnost vrácení zboží až do 100 dnů.
Položit otázku k produktu
Esence Vine Dr. Bach - 20 ml

Ing. Martin Sedláček
Poradíme Vám s výběrem i s užíváním
Uživatelské recenze e-shopu
Heureka.cz [2. 7. 2024]
addRychlé dodání
Heureka.cz [21. 6. 2024]
addRychlé vyřízení, vše v pořádku. Super
Heureka.cz [18. 6. 2024]
vše OK
Heureka.cz [12. 6. 2024]
addRychlé dodání.
add Kvalitní potraviny (čaje).
Zákaznická oblíbenost
500 +
prodaných kusů
0 %
nízká reklamovanost
novinka
nováček v sortimentu
Dr. Bach
Hlavní složky brandyvinná réva

Vlastnosti produktu

Charakteristika

Esence Vine Dr. Bach je přírodní produkt, který posiluje zdraví a zlepšuje krásu těla. Tato esence je ideální pro ženy v každém věku, které se zajímají o zdravý životní styl, přírodu a udržitelnost. Vytvořená z BIOPLASTU z obnovitelných zdrojů, je zároveň šetrná k životnímu prostředí. Dr. Bach, anglický lékař a homeopat, objevil sílu přírody a vytvořil Bachovy květové esence - systém léčení založený na jednoduchosti a uzdravování sebe samého. Esence Vine je určena pro lidi, kteří chtějí dominovat, ale díky ní mohou najít rovnováhu a respekt k ostatním. S Dr. Bachem se vrátíte k přírodě a objevíte sílu unikátních rostlin pro harmonii těla i duše. Učiňte první krok k přírodní léčbě s Dr. Bachem a objevte sílu přírodního uzdravení. S esencí Vine se můžete cítit silně a sebejistě, aniž byste potřebovali dominovat nad ostatními. Osvoboďte svou sílu s Dr. Bachem.

Vývoj a výroba

Esence Vine Dr. Bach je unikátní produkt, který v sobě spojuje unikátní sílu přírody a dlouholetého výzkumu Dr. Bacha. Tato esence je vyrobena z nejedovatých rostlin a stromů, které pomáhají harmonizovat negativní emoce a obnovit duševní rovnováhu. Vznikla díky práci anglického lékaře a homeopata, který vytvořil celoživotní dílo známé jako Bachovy květové esence. Vine je vhodný pro lidi, kteří chtějí dominovat ostatním, ale také pro ty, kteří dokáží ocenit dobro v ostatních a vedou je velkoryse. S Dr. Bachem se vrátíte k přírodě a objevíte sílu unikátních rostlin pro harmonii těla i duše. Učiňte první krok k přírodní léčbě s Dr. Bachem a objevte sílu přírodní léčby pro Vaše zdraví a krásu.

Video - představení a popis výrobku
Video - představení a popis výrobku

Více podobných videí naleznete zde >>

Zpracování a balení

Esence Vine Dr. Bach je přírodní produkt, který posiluje zdraví a zlepšuje krásu. Tato esence je vhodná pro lidi, kteří se zajímají o zdravý životní styl, přírodu a udržitelný život. Dr. Bach, anglický lékař a homeopat, vytvořil tuto esenci z nejedovatých rostlin a stromů s filozofií jednoduchosti a uzdravování sebe samého. Esence Vine je určena pro lidi, kteří chtějí dominovat ostatním, ale zároveň dokáží ocenit dobro v ostatních. S touto esencí se vrátíte k přírodě a objevíte sílu unikátních rostlin pro harmonii těla i duše. Zažijte sílu přírodní léčby s Dr. Bachem.

Představení výrobce

Dr. Bach - přírodní léčba pro tělo i duši Představujeme Vám značku Dr. Bach, která se zaměřuje na přírodní léčbu pro tělo i duši. Dr. Bach, anglický lékař a homeopat, objevil sílu přírody a vytvořil Bachovy květové esence - celoživotní dílo založené na filozofii jednoduchosti, úplnosti a uzdravování sebe samého. Tyto esence, založené na 38 druzích květů, dokáží harmonizovat negativní emoce a obnovit duševní rovnováhu. Navíc, Krizová esence nabízí pomoc v krizových situacích. Proč si vybrat Dr. Bach? Naše produkty jsou založeny na unikátních rostlinách a stromech, které poskytují sílu přírody pro harmonii těla i duše. Jsme tu pro všechny, kteří se zajímají o zdravý životní styl, krásu, zdraví, přírodu a udržitelný životní styl. Ženy v každém věku najdou v naší nabídce produkty, které je posílí a zlepší jejich celkové zdraví a krásu. Učiňte první krok k přírodní léčbě s Dr. Bachem a objevte sílu unikátních rostlin pro harmonii těla i duše. Naše produkty jsou certifikované, vysoce kvalitní a zákaznický servis je vždy příjemný. Přidejte se k nám a zažijte sílu přírodní léčby s Dr. Bachem.

Upozornění

Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Skladujte v suchu při pokojové teplotě, chraňte před přímým světlem, sluncem a mrazem. Určeno k vnějšímu použití.

Parametry
Hmotnost / objem20 ml
Vhodný i proVegany
VýrobceBach Original Flower Remedies, 83 Parkside, 58492, London - Wimbledon, Velká Británie
FormaTekutina
ÚčinekAromaterapie, Svěží vůně
Vliv na orgánKůže
Část tělaTělo
SkladováníSkladujte v suchu a temnu
EAN5000488105650
Rozměry24 mm x 95 mm x 24 mm
Primárně určeno proŽeny
Naturalis. Váš specialista na zdravou stravu a přírodní kosmetiku ♥️
Nejčastěji se ptáte na tyto otázky
Dobrý den, je vaše kosmetika vhodná i pro citlivé jedince a atopiky?

Dobrý den, jaké používáte parfemace?

Jaké prosím máte certifikáty jakosti na přírodní kosmetiku?

Zobrazit všechny dotazy >>
Mohlo by Vás zajímat