Esence Star of Bethlehem Dr. Bach - 20 ml

Vhodný i pro:
favorite_border favorite
   
Esence Star of Bethlehem Dr. Bach je ideální volbou pro posílení zdraví a zlepšení krásy. Tato esence pomáhá neutralizovat následky šoku a traumat, ať už mentálních nebo fyzických. Vhodná pro vegany, má svěží vůni a je určena zejména pro ženy. S Dr. Bachem se vrátíte k přírodě a objevíte sílu unikátních rostlin pro harmonii těla i duše. Užijte si přírodní léčbu s Dr. Bachem! Více informací naleznete zde >>
Vhodný i pro:
296 Kč
S DPH
| + část peněz zpět v kreditech
7.79 Kč s DPH / ml
Skladem u dodavatele
Očekávaný termín odeslání *
DopravceDatum expedice
Zásilkovna pondělí 22. 7. 2024
GLS ParcelShop pondělí 22. 7. 2024
GLS kurýr pondělí 22. 7. 2024
DPD kurýr pondělí 22. 7. 2024
Česká pošta pondělí 22. 7. 2024
* Termíny platí v 99 % případů. Bohužel občas nastane situace, kdy kurýr nemůže zboží doručit. Odpusťte jim to prosím.
- již 22. 7. můžeme odeslat
nebo využijte množstevní slevy
Sleva při 3 ks
ušetříte celkem 27 Kč
Sleva při 5 ks
ušetříte celkem 59 Kč
Sleva při 7 ks
ušetříte celkem 104Kč
Jsme tu pro Vás. Můžeme Vám poradit?
Možnost vrácení zboží až do 100 dnů.
Položit otázku k produktu
Esence Star of Bethlehem Dr. Bach - 20 ml

Ing. Martin Sedláček
Poradíme Vám s výběrem i s užíváním
Uživatelské recenze e-shopu
Heureka.cz [2. 7. 2024]
addRychlé dodání
Heureka.cz [21. 6. 2024]
addRychlé vyřízení, vše v pořádku. Super
Heureka.cz [18. 6. 2024]
vše OK
Heureka.cz [12. 6. 2024]
addRychlé dodání.
add Kvalitní potraviny (čaje).
Zákaznická oblíbenost
500 +
prodaných kusů
0 %
nízká reklamovanost
novinka
nováček v sortimentu
Dr. Bach
Hlavní složky brandysnědek

Vlastnosti produktu

Charakteristika

Esence Star of Bethlehem Dr. Bach je přírodní unikátní prostředek, který pomáhá neutralizovat následky šoku a traumat, ať už mentální nebo fyzické. Tato esence je součástí Krizové esence a je vhodná pro všechny, kteří hledají harmonii těla i duše. Dr. Bach, anglický lékař a homeopat, objevil sílu přírody a vytvořil Bachovy květové esence založené na filozofii jednoduchosti, úplnosti a uzdravování sebe samého. S esencí Star of Bethlehem se vrátíte k přírodě a objevíte sílu unikátních rostlin pro harmonii těla i duše. Užívejte 4x denně 4 kapky do jakéhokoli nápoje a nechte se unést sílou přírodní léčby s Dr. Bachem. Vyzkoušejte sílu přírodní léčby a učiňte první krok k harmonii těla i duše s Esencí Star of Bethlehem Dr. Bach.

Vývoj a výroba

Esence Star of Bethlehem Dr. Bach je výjimečný produkt, který v sobě spojuje unikátní sílu přírody a unikátní účinky květových esencí. Tato esence je vhodná pro posílení zdraví a zlepšení krásy těla. Dr. Bach, anglický lékař a homeopat, objevil sílu přírodních unikátních rostlin a vytvořil Bachovy květové esence, které harmonizují negativní emoce a obnovují duševní rovnováhu. Esence Star of Bethlehem pomáhá neutralizovat následky šoku a traumat, ať už mentálních nebo fyzických. Díky své účinnosti tiší i zármutek pozůstalých při úmrtí někoho blízkého. Výroba esence zahrnuje pečlivý výběr nejedovatých rostlin a stromů, které jsou zpracovány s ohledem na zachování jejich unikátních vlastností. Esence Star of Bethlehem je ideální pro lidi, kteří hledají přírodní cestu k harmonii těla a duše. S Dr. Bachem se vrátíte k přírodě a objevíte sílu unikátních rostlin pro harmonii těla i duše. Učiňte první krok k přírodní léčbě s Esencí Star of Bethlehem Dr. Bach.

Video - představení a popis výrobku
Video - představení a popis výrobku

Více podobných videí naleznete zde >>

Zpracování a balení

Esence Star of Bethlehem Dr. Bach je přírodní produkt, který pomáhá neutralizovat následky šoku a traumat, ať už mentálních nebo fyzických. Tato esence je ideální pro ty, kteří prošli těžkými životními událostmi a potřebují emocionální podporu. Díky svému složení z nejedovatých rostlin a stromů je bezpečná a účinná. S Dr. Bachem se vrátíte k přírodě a objevíte sílu unikátních rostlin pro harmonii těla i duše. Zažijte sílu přírodní léčby s Esencí Star of Bethlehem Dr. Bach.

Představení výrobce

Dr. Bach - přírodní léčba pro tělo i duši Představujeme Vám značku Dr. Bach, která se zaměřuje na přírodní léčbu pro tělo i duši. Dr. Bach, anglický lékař a homeopat, objevil sílu přírody a vytvořil Bachovy květové esence - celoživotní dílo založené na filozofii jednoduchosti, úplnosti a uzdravování sebe samého. Tyto esence, založené na 38 druzích květů, dokáží harmonizovat negativní emoce a obnovit duševní rovnováhu. Navíc, Krizová esence nabízí pomoc v krizových situacích. Proč si vybrat Dr. Bach? Naše produkty jsou založeny na unikátních rostlinách a stromech, které poskytují sílu přírody pro harmonii těla i duše. Jsme tu pro všechny, kteří se zajímají o zdravý životní styl, krásu, zdraví, přírodu a udržitelný životní styl. Ženy v každém věku najdou v naší nabídce produkty, které je posílí a zlepší jejich celkové zdraví a krásu. Učiňte první krok k přírodní léčbě s Dr. Bachem a objevte sílu unikátních rostlin pro harmonii těla i duše. Naše produkty jsou certifikované, vysoce kvalitní a zákaznický servis je vždy příjemný. Přidejte se k nám a zažijte sílu přírodní léčby s Dr. Bachem.

Upozornění

Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Skladujte v suchu při pokojové teplotě, chraňte před přímým světlem, sluncem a mrazem. Určeno k vnějšímu použití.

Parametry
Hmotnost / objem20 ml
Vhodný i proVegany
VýrobceBach Original Flower Remedies, 83 Parkside, 58492, London - Wimbledon, Velká Británie
FormaTekutina
ÚčinekAromaterapie, Svěží vůně
Vliv na orgánKůže
Část tělaTělo
SkladováníSkladujte v suchu a temnu
EAN5000488105629
Rozměry24 mm x 94 mm x 24 mm
Primárně určeno proŽeny
Naturalis. Váš specialista na zdravou stravu a přírodní kosmetiku ♥️
Nejčastěji se ptáte na tyto otázky
Dobrý den, je vaše kosmetika vhodná i pro citlivé jedince a atopiky?

Dobrý den, jaké používáte parfemace?

Jaké prosím máte certifikáty jakosti na přírodní kosmetiku?

Zobrazit všechny dotazy >>
Mohlo by Vás zajímat
×
Esence Star of Bethlehem Dr. Bach - 20 ml
296 Kč