Esence Rock Rose Dr. Bach - 20 ml

Vhodný i pro:
favorite_border favorite
   
Esence Rock Rose Dr. Bach je ideální pro posílení zdraví a zlepšení krásy. Tato esence je vhodná pro zvládnutí panické hrůzy, například při nehodě nebo živelných pohromách. Působí i na noční můry a pomáhá od pocitu strnulého strachu a bezmoce. S Dr. Bachem se vrátíte k přírodě a objevíte sílu unikátních rostlin pro harmonii těla i duše. Zažijte sílu přírodní léčby s Dr. Bachem. Více informací naleznete zde >>
Vhodný i pro:
296 Kč
S DPH
| + část peněz zpět v kreditech
7.79 Kč s DPH / ml
Skladem u dodavatele
Očekávaný termín odeslání *
DopravceDatum expedice
Zásilkovna pátek 19. 7. 2024
GLS ParcelShop pátek 19. 7. 2024
GLS kurýr pátek 19. 7. 2024
DPD kurýr pátek 19. 7. 2024
Česká pošta pátek 19. 7. 2024
* Termíny platí v 99 % případů. Bohužel občas nastane situace, kdy kurýr nemůže zboží doručit. Odpusťte jim to prosím.
- již 19. 7. můžeme odeslat
nebo využijte množstevní slevy
Sleva při 3 ks
ušetříte celkem 27 Kč
Sleva při 5 ks
ušetříte celkem 59 Kč
Sleva při 7 ks
ušetříte celkem 104Kč
Jsme tu pro Vás. Můžeme Vám poradit?
Možnost vrácení zboží až do 100 dnů.
Položit otázku k produktu
Esence Rock Rose Dr. Bach - 20 ml

Ing. Martin Sedláček
Poradíme Vám s výběrem i s užíváním
Uživatelské recenze e-shopu
Heureka.cz [2. 7. 2024]
addRychlé dodání
Heureka.cz [21. 6. 2024]
addRychlé vyřízení, vše v pořádku. Super
Heureka.cz [18. 6. 2024]
vše OK
Heureka.cz [12. 6. 2024]
addRychlé dodání.
add Kvalitní potraviny (čaje).
Zákaznická oblíbenost
500 +
prodaných kusů
0 %
nízká reklamovanost
novinka
nováček v sortimentu
Dr. Bach
Hlavní složky brandydevaterník

Vlastnosti produktu

Charakteristika

Esence Rock Rose Dr. Bach je přírodní unikátní prostředek, který poskytuje pomoc v krizových situacích, jako jsou přírodní katastrofy, náhlá nemoc nebo přepadení. Tento produkt je vhodný pro zvládnutí panické hrůzy a pocitů bezmoci a strachu. Díky svému složení z Brandy a Devaterníku penízkovitého působí na tělo a duši, pomáhá od pocitu strnulého strachu a bezmocnosti. Bachovy květové esence jsou založeny na filozofii jednoduchosti, úplnosti a uzdravování sebe samého. Vyzkoušejte sílu přírodní léčby s Dr. Bachem a vrátíte se k přírodě a objevíte sílu unikátních rostlin pro harmonii těla i duše. Užijte si odvahu a duchapřítomnost s Rock Rose esencí a učiňte první krok k přírodní léčbě. S Dr. Bachem se vrátíte k přírodě a objevíte sílu unikátních rostlin pro harmonii těla i duše. Dr. Bach - přírodní léčba pro tělo i duši. Užijte si sílu přírodní léčby s Dr. Bachem a objevte harmonii těla i duše.

Vývoj a výroba

Esence Rock Rose Dr. Bach je výjimečný produkt, který v sobě ukrývá sílu přírody a unikátní účinky rostlin. Tato esence je vhodná pro zvládání panické hrůzy v krizových situacích, jako jsou nehody nebo živelné pohromy. Díky svému složení, které obsahuje Brandy a Devaterník penízkovitý, dokáže esence Rock Rose působit na noční můry a pomoci od pocitu strnulého strachu a bezmoci. Dr. Bach, anglický lékař a homeopat, objevil sílu květových esencí a vytvořil celoživotní dílo, které je založeno na filozofii jednoduchosti, úplnosti a uzdravování sebe samého. S esencí Rock Rose se vrátíte k přírodě a objevíte sílu unikátních rostlin pro harmonii těla i duše. Učiňte první krok k přírodní léčbě s Dr. Bachem a objevte sílu přírodní léčby pro své zdraví a krásu. Esence Rock Rose Dr. Bach je nejen vhodná pro vegany, ale také pro všechny, kteří hledají přírodní cestu k harmonii těla a duše. S touto esencí získáte odvahu a duchapřítomnost i v nejtěžších chvílích. Vyzkoušejte sílu přírodní léčby s Dr. Bachem a buďte v souladu s sebou samými.

Video - představení a popis výrobku
Video - představení a popis výrobku

Více podobných videí naleznete zde >>

Zpracování a balení

Zpracování, kompletace a balení produktu je prováděno s maximální péčí a precizností, aby byl zajištěn vysoký standard kvality. Produkt je pečlivě sestaven a zabalen, aby byl chráněn během přepravy a skladování. Díky naší péči můžete mít jistotu, že produkt dorazí k Vám v optimálním stavu a bude připraven k okamžitému použití. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a proto se snažíme o maximální kvalitu ve všech fázích zpracování a balení produktu. S námi můžete mít jistotu, že si vybíráte produkt, který splňuje nejvyšší standardy a bude přinášet radost a prospěch pro Vaše zdraví a krásu.

Představení výrobce

Dr. Bach - přírodní léčba pro tělo i duši Představujeme Vám značku Dr. Bach, která se zaměřuje na přírodní léčbu pro tělo i duši. Dr. Bach, anglický lékař a homeopat, objevil sílu přírody a vytvořil Bachovy květové esence - celoživotní dílo založené na filozofii jednoduchosti, úplnosti a uzdravování sebe samého. Tyto esence, založené na 38 druzích květů, dokáží harmonizovat negativní emoce a obnovit duševní rovnováhu. Navíc, Krizová esence nabízí pomoc v krizových situacích. Proč si vybrat Dr. Bach? Naše produkty jsou založeny na unikátních rostlinách a stromech, které poskytují sílu přírody pro harmonii těla i duše. Jsme tu pro všechny, kteří se zajímají o zdravý životní styl, krásu, zdraví, přírodu a udržitelný životní styl. Ženy v každém věku najdou v naší nabídce produkty, které je posílí a zlepší jejich celkové zdraví a krásu. Učiňte první krok k přírodní léčbě s Dr. Bachem a objevte sílu unikátních rostlin pro harmonii těla i duše. Naše produkty jsou certifikované, vysoce kvalitní a zákaznický servis je vždy příjemný. Přidejte se k nám a zažijte sílu přírodní léčby s Dr. Bachem.

Upozornění

Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Skladujte v suchu při pokojové teplotě, chraňte před přímým světlem, sluncem a mrazem. Určeno k vnějšímu použití.

Parametry
Hmotnost / objem20 ml
Vhodný i proVegany
VýrobceBach Original Flower Remedies, 83 Parkside, 58492, London - Wimbledon, Velká Británie
FormaTekutina
ÚčinekAromaterapie, Svěží vůně
Vliv na orgánKůže
Část tělaTělo
SkladováníSkladujte v suchu a temnu
EAN5000488105599
Rozměry24 mm x 94 mm x 24 mm
Primárně určeno proŽeny
Naturalis. Váš specialista na zdravou stravu a přírodní kosmetiku ♥️
Nejčastěji se ptáte na tyto otázky
Dobrý den, je vaše kosmetika vhodná i pro citlivé jedince a atopiky?

Dobrý den, jaké používáte parfemace?

Jaké prosím máte certifikáty jakosti na přírodní kosmetiku?

Zobrazit všechny dotazy >>
Mohlo by Vás zajímat