Esence Red Chestnut Dr. Bach - 20 ml

Vhodný i pro:
favorite_border favorite
   
Esence Red Chestnut Dr. Bach je přírodní produkt vhodný pro posílení zdraví a zlepšení krásy. Tato esence pomáhá neutralizovat strachy spojené s obavami o blízké a milované osoby. Vytvořená z nejedovatých rostlin a stromů, esence Dr. Bacha nabízí harmonii těla i duše. Objevte sílu přírodní léčby s Dr. Bachem a vrátíte se k přírodě. Pro ženy v každém věku, které si váží zdravého životního stylu a udržitelnosti. Užijte si svěží vůni a podpořte své zdraví s touto esencí. Více informací naleznete zde >>
Vhodný i pro:
318 Kč
S DPH
| + část peněz zpět v kreditech
8.37 Kč s DPH / ml
Na skladě není dostatek produktů
Jsme tu pro Vás. Můžeme Vám poradit?
Možnost vrácení zboží až do 100 dnů.
Položit otázku k produktu
Esence Red Chestnut Dr. Bach - 20 ml

Ing. Martin Sedláček
Poradíme Vám s výběrem i s užíváním
Uživatelské recenze e-shopu
Heureka.cz [19. 7. 2024]
Dobrá komunikace, zájem o zákazníka, kvalitní zboží, spokojenost, vše proběhlo bez problému a milý dárek k tomu.
Heureka.cz [18. 7. 2024]
addRychlost sortiment jednání
Heureka.cz [16. 7. 2024]
Doporučuji, zboží dorazilo v pořádku a velmi rychle.
Heureka.cz [2. 7. 2024]
addRychlé dodání
Zákaznická oblíbenost
500 +
prodaných kusů
0 %
nízká reklamovanost
novinka
nováček v sortimentu
Dr. Bach
Hlavní složky brandyčervený kaštan

Vlastnosti produktu

Charakteristika

Esence Red Chestnut Dr. Bach je přírodní produkt, který pomáhá neutralizovat strachy a obavy spojené s blízkými osobami. Tato esence je zaměřená na přehnané starosti o zdraví milovaných a obavy o jejich blaho. Díky svému účinku může pomoci uklidnit mysl a posílit schopnost starat se o druhé se soucitem a bez strachu. Červený kaštan je jednou z pěti esencí, které neutralizují strachy a obavy. Využití této esence může přinést klid a harmonii do Vašeho života. Vyzkoušejte sílu přírodní léčby s Dr. Bachem a vraťte se k přírodě pro harmonii těla i duše. Užívání esencí je jednoduché a bezpečné, stačí nakapat pár kapek do tekutiny a užívat podle potřeby. Esence Dr. Bacha jsou založeny na filozofii jednoduchosti, úplnosti a uzdravování sebe samého. Vyzkoušejte esenci Red Chestnut a objevte sílu přírodní léčby pro posílení zdraví a krásy.

Vývoj a výroba

Esence Red Chestnut Dr. Bach je jedinečný produkt, který vychází z tradice Bachových květových esencí. Tato esence je zaměřená na neutralizaci strachů spojených s obavami o naše nejbližší. Červený kaštan, hlavní složka esence, pomáhá překonat přehnané obavy a starostlivost o zdraví druhých. Vyrobeno z nejedovatých rostlin a stromů, tato esence je vhodná pro ženy, které hledají harmonii těla i duše. S Dr. Bachem se vrátíte k přírodě a objevíte sílu unikátních rostlin pro podporu zdravého životního stylu. Vyzkoušejte sílu přírodní léčby s Dr. Bachem a objevte nový způsob péče o sebe i své blízké.

Video - představení a popis výrobku
Video - představení a popis výrobku

Více podobných videí naleznete zde >>

Zpracování a balení

Zpracování, kompletace a balení produktu je prováděno s maximální péčí a precizností. Každá lahvička esence Red Chestnut Dr. Bach je pečlivě zkontrolována a zabalena tak, aby byla chráněna během dopravy. Produkt je připraven k okamžitému použití a dodává se ve skleněném obalu, který zajišťuje uchování všech přírodních složek. Díky našemu důrazu na kvalitu a detaily si můžete být jisti, že každá lahvička obsahuje čistou a účinnou esenci, která je připravena poskytnout Vám podporu a harmonii pro Vaše tělo i duši. S naším produktem získáte nejen kvalitní výrobek, ale také péči a pozornost, kterou si zasloužíte. Užijte si sílu přírodní léčby s Dr. Bachem.

Představení výrobce

Dr. Bach - přírodní léčba pro tělo i duši Představujeme Vám značku Dr. Bach, která se zaměřuje na přírodní léčbu pro tělo i duši. Dr. Bach, anglický lékař a homeopat, objevil sílu přírody a vytvořil Bachovy květové esence - celoživotní dílo založené na filozofii jednoduchosti, úplnosti a uzdravování sebe samého. Tyto esence, založené na 38 druzích květů, dokáží harmonizovat negativní emoce a obnovit duševní rovnováhu. Navíc, Krizová esence nabízí pomoc v krizových situacích. Proč si vybrat Dr. Bach? Naše produkty jsou založeny na unikátních rostlinách a stromech, které poskytují sílu přírody pro harmonii těla i duše. Jsme tu pro všechny, kteří se zajímají o zdravý životní styl, krásu, zdraví, přírodu a udržitelný životní styl. Ženy v každém věku najdou v naší nabídce produkty, které je posílí a zlepší jejich celkové zdraví a krásu. Učiňte první krok k přírodní léčbě s Dr. Bachem a objevte sílu unikátních rostlin pro harmonii těla i duše. Naše produkty jsou certifikované, vysoce kvalitní a zákaznický servis je vždy příjemný. Přidejte se k nám a zažijte sílu přírodní léčby s Dr. Bachem.

Upozornění

Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Skladujte v suchu při pokojové teplotě, chraňte před přímým světlem, sluncem a mrazem. Určeno k vnějšímu použití.

Parametry
Hmotnost / objem20 ml
Vhodný i proVegany
VýrobceBach Original Flower Remedies, 83 Parkside, 58492, London - Wimbledon, Velká Británie
FormaTekutina
ÚčinekAromaterapie, Svěží vůně
Vliv na orgánKůže
Část tělaTělo
SkladováníSkladujte v suchu a temnu
EAN5000488105582
Rozměry24 mm x 95 mm x 24 mm
Primárně určeno proŽeny
Naturalis. Váš specialista na zdravou stravu a přírodní kosmetiku ♥️
Nejčastěji se ptáte na tyto otázky
Dobrý den, je vaše kosmetika vhodná i pro citlivé jedince a atopiky?

Dobrý den, jaké používáte parfemace?

Jaké prosím máte certifikáty jakosti na přírodní kosmetiku?

Zobrazit všechny dotazy >>
Mohlo by Vás zajímat