Esence Oak Dr. Bach - 20 ml

Vhodný i pro:
favorite_border favorite
   
Esence dubu Dr. Bach je ideální pro silné jedince, kteří často přehlížejí svou únavu a trápení. Tato esence poskytuje přirozenou sílu a vytrvalost, pomáhá překonat deprese a frustrace. Vyzkoušejte sílu přírodní léčby s Dr. Bachem a navraťte harmonii těla i duše. Vhodné pro vegany. Uchovávejte v suchu a temnu. Více informací naleznete zde >>
Vhodný i pro:
288 Kč
S DPH
| + část peněz zpět v kreditech
7.58 Kč s DPH / ml
Skladem u dodavatele
Očekávaný termín odeslání *
DopravceDatum expedice
Zásilkovna pondělí 22. 7. 2024
GLS ParcelShop pondělí 22. 7. 2024
GLS kurýr pondělí 22. 7. 2024
DPD kurýr pondělí 22. 7. 2024
Česká pošta pondělí 22. 7. 2024
* Termíny platí v 99 % případů. Bohužel občas nastane situace, kdy kurýr nemůže zboží doručit. Odpusťte jim to prosím.
- již 22. 7. můžeme odeslat
nebo využijte množstevní slevy
Sleva při 3 ks
ušetříte celkem 26 Kč
Sleva při 5 ks
ušetříte celkem 58 Kč
Sleva při 7 ks
ušetříte celkem 101Kč
Jsme tu pro Vás. Můžeme Vám poradit?
Možnost vrácení zboží až do 100 dnů.
Položit otázku k produktu
Esence Oak Dr. Bach - 20 ml

Ing. Martin Sedláček
Poradíme Vám s výběrem i s užíváním
Uživatelské recenze e-shopu
Heureka.cz [2. 7. 2024]
addRychlé dodání
Heureka.cz [21. 6. 2024]
addRychlé vyřízení, vše v pořádku. Super
Heureka.cz [18. 6. 2024]
vše OK
Heureka.cz [12. 6. 2024]
addRychlé dodání.
add Kvalitní potraviny (čaje).
Zákaznická oblíbenost
500 +
prodaných kusů
0 %
nízká reklamovanost
novinka
nováček v sortimentu
Dr. Bach
Hlavní složky brandydub

Vlastnosti produktu

Charakteristika

Esence dubu Dr. Bach je přírodní produkt, který posiluje zdraví a zlepšuje krásu těla. Tato esence je určena pro silné a vytrvalé jedince, kteří často přehlížejí svou únavu a trápení. Díky kombinaci Brandy a Dubu letního poskytuje tělu přirozenou sílu a vytrvalost. Oak je ideální pro lidi, kteří jsou obvykle silní a spolehliví, ale ve chvílích vyčerpání neustále pracují a ignorují signály klidu a odpočinku. Tato esence pomáhá obnovit energii a uvědomit si důležitost odpočinku. S Dr. Bachem se vrátíte k přírodě a objevíte sílu unikátních rostlin pro harmonii těla i duše. Učiňte první krok k přírodní léčbě s Dr. Bachem a objevte sílu přírodní léčby pro tělo i duši. Vyzkoušejte esenci dubu Dr. Bach a dopřejte svému tělu a duši potřebnou podporu a harmonii. E-shop nabízí kvalitní produkty pro zdravý životní styl a přírodní kosmetiku, které jsou certifikovány a získaly pozitivní zákaznické recenze. Podpořte své zdraví a krásu s esencí dubu Dr. Bach.

Vývoj a výroba

Esence dubu Dr. Bach je produkt, který v sobě spojuje unikátní sílu přírody a dlouholeté zkušenosti anglického lékaře Dr. Bacha. Tato esence je určena pro silné a vytrvalé jedince, kteří často přehlížejí svou únavu, nemoci a strasti. Díky kombinaci brandy a dubu letního poskytuje tělu a duši přirozenou sílu a vytrvalost. Oak je vhodný pro lidi, kteří jsou za normálních okolností silní, stateční a spolehliví, ale mohou trpět vyčerpáním a depresí. Tato esence pomáhá obnovit energii a uvědomit si důležitost odpočinku a péče o sebe. Vyzkoušejte sílu přírodní léčby s Dr. Bachem a vrátíte se k harmonii těla i duše.

Video - představení a popis výrobku
Video - představení a popis výrobku

Více podobných videí naleznete zde >>

Zpracování a balení

Zpracování, kompletace a balení produktu Esence Oak Dr. Bach je důkladně prováděno s ohledem na zachování vysoké kvality. Tento produkt je pečlivě vyroben z přírodních ingrediencí a je vhodný pro posílení zdraví a zlepšení krásy. Pro zákazníky, kteří dbají na zdravý životní styl a udržitelnost, je tato esence skvělou volbou. S jeho účinnými složkami a certifikovanou kvalitou je zákazníkům zaručeno, že si vybírají produkt, který je nejen účinný, ale také šetrný k přírodě. S Esencí Oak Dr. Bach si zákazníci mohou být jisti, že investují do produktu, který jim přinese skutečné benefity pro jejich zdraví a krásu.

Představení výrobce

Dr. Bach - přírodní léčba pro tělo i duši Představujeme Vám značku Dr. Bach, která se zaměřuje na přírodní léčbu pro tělo i duši. Dr. Bach, anglický lékař a homeopat, objevil sílu přírody a vytvořil Bachovy květové esence - celoživotní dílo založené na filozofii jednoduchosti, úplnosti a uzdravování sebe samého. Tyto esence, založené na 38 druzích květů, dokáží harmonizovat negativní emoce a obnovit duševní rovnováhu. Navíc, Krizová esence nabízí pomoc v krizových situacích. Proč si vybrat Dr. Bach? Naše produkty jsou založeny na unikátních rostlinách a stromech, které poskytují sílu přírody pro harmonii těla i duše. Jsme tu pro všechny, kteří se zajímají o zdravý životní styl, krásu, zdraví, přírodu a udržitelný životní styl. Ženy v každém věku najdou v naší nabídce produkty, které je posílí a zlepší jejich celkové zdraví a krásu. Učiňte první krok k přírodní léčbě s Dr. Bachem a objevte sílu unikátních rostlin pro harmonii těla i duše. Naše produkty jsou certifikované, vysoce kvalitní a zákaznický servis je vždy příjemný. Přidejte se k nám a zažijte sílu přírodní léčby s Dr. Bachem.

Upozornění

Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Skladujte v suchu při pokojové teplotě, chraňte před přímým světlem, sluncem a mrazem. Určeno k vnějšímu použití.

Parametry
Hmotnost / objem20 ml
Vhodný i proVegany
VýrobceBach Original Flower Remedies, 83 Parkside, 58492, London - Wimbledon, Velká Británie
FormaTekutina
ÚčinekAromaterapie, Svěží vůně
Vliv na orgánKůže
Část tělaTělo
SkladováníSkladujte v suchu a temnu
EAN5000488105551
Rozměry24 mm x 95 mm x 24 mm
Primárně určeno proŽeny
Naturalis. Váš specialista na zdravou stravu a přírodní kosmetiku ♥️
Nejčastěji se ptáte na tyto otázky
Dobrý den, je vaše kosmetika vhodná i pro citlivé jedince a atopiky?

Dobrý den, jaké používáte parfemace?

Jaké prosím máte certifikáty jakosti na přírodní kosmetiku?

Zobrazit všechny dotazy >>
Mohlo by Vás zajímat