Esence Clematis Dr. Bach - 20 ml

Vhodný i pro:
favorite_border favorite
   
Esence Clematis Dr. Bach je přírodní unikátní prostředek pro posílení těla i harmonii duše. Vytvořená podle filozofie Dr. Bacha, esence pomáhá uzemnit mysl, zlepšit koncentraci a vrátit se zpět do přítomnosti. Ideální pro ženy v každém věku, které hledají zdraví a krásu prostřednictvím přírodních produktů. Zažijte sílu přírodní léčby s Dr. Bachem a objevte harmonii těla i duše. Více informací naleznete zde >>
Vhodný i pro:
338 Kč
S DPH
| + část peněz zpět v kreditech
8.89 Kč s DPH / ml
Skladem
Očekávaný termín odeslání *
DopravceDatum expedice
Zásilkovna úterý 16. 7. 2024
GLS ParcelShop úterý 16. 7. 2024
GLS kurýr úterý 16. 7. 2024
DPD kurýr úterý 16. 7. 2024
Česká pošta úterý 16. 7. 2024
* Termíny platí v 99 % případů. Bohužel občas nastane situace, kdy kurýr nemůže zboží doručit. Odpusťte jim to prosím.
- již 16. 7. můžeme odeslat
nebo využijte množstevní slevy
Sleva při 3 ks
ušetříte celkem 30 Kč
Sleva při 5 ks
ušetříte celkem 68 Kč
Sleva při 7 ks
ušetříte celkem 118Kč
Jsme tu pro Vás. Můžeme Vám poradit?
Možnost vrácení zboží až do 100 dnů.
Položit otázku k produktu
Esence Clematis Dr. Bach - 20 ml

Ing. Martin Sedláček
Poradíme Vám s výběrem i s užíváním
Uživatelské recenze e-shopu
Heureka.cz [2. 7. 2024]
addRychlé dodání
Heureka.cz [21. 6. 2024]
addRychlé vyřízení, vše v pořádku. Super
Heureka.cz [18. 6. 2024]
vše OK
Heureka.cz [12. 6. 2024]
addRychlé dodání.
add Kvalitní potraviny (čaje).
Zákaznická oblíbenost
500 +
prodaných kusů
0 %
nízká reklamovanost
novinka
nováček v sortimentu
Dr. Bach
Hlavní složky brandyplamének

Vlastnosti produktu

Charakteristika

Esence Clematis Dr. Bach je přírodní produkt, který posiluje zdraví a zlepšuje krásu těla. Tato esence je vhodná pro lidi, kteří se zajímají o zdravý životní styl a přírodní kosmetiku. Vytvořená z BIOPLASTU z obnovitelných zdrojů, chrání nejen planetu, ale i zdraví těch nejmenších. Dr. Bach, anglický lékař a homeopat, objevil sílu přírody a vytvořil Bachovy květové esence z 38 druhů květů. Esence Clematis je určená pro lidi, kteří žijí ve svém vlastním světě a touží po lepších časech, ale nejsou aktivní. Tato esence pomáhá vrátit se zpět na zem, zlepšuje koncentraci mysli a uzemňuje v přítomnosti. Užívejte Bachovy květové esence pro harmonii těla i duše a objevte sílu přírodní léčby s Dr. Bachem. S esencí Clematis se vrátíte k vnitřnímu klidu a harmonii. Užijte si sílu přírodní léčby s Dr. Bachem na našem e-shopu a udělejte první krok k lepšímu a zdravějšímu životu.

Vývoj a výroba

Bachova esence Clematis je výjimečný produkt, který v sobě ukrývá unikátní sílu přírody. Tento produkt je vytvořen s ohledem na harmonii těla i duše. Jeho původ sahá až k Dr. Bachovi, anglickému lékaři a homeopatovi, který objevil sílu unikátních rostlin a vytvořil Bachovy květové esence. Clematis je určen pro lidi, kteří žijí ve svém vlastním světě, nemají zájem o realitu a těžko se soustředí. Tato esence pomáhá vrátit je zpět na zem, podporuje koncentraci mysli a uzemňuje je v přítomnosti. Složení produktu je pečlivě vybráno a obsahuje 0,2% macerát květu bílé lesní révy a 27% alkoholu. Bachovy esence Clematis jsou vhodné pro každodenní užívání a mohou být přidanou hodnotou pro každého, kdo hledá harmonii a rovnováhu ve svém životě. Vyzkoušejte sílu přírodní léčby s Bachovými květovými esencemi a objevte nový způsob, jak dosáhnout duševní rovnováhy a pohody.

Video - představení a popis výrobku
Video - představení a popis výrobku

Více podobných videí naleznete zde >>

Zpracování a balení

Zpracování, kompletace a balení produktu Bachova esence Clematis je prováděno s maximální péčí a precizností. Každá lahvička obsahuje 20 ml tekutiny, která je pečlivě vybrána a smíchána podle tradiční receptury Dr. Bacha. Esence Clematis je určena pro duchem nepřítomné jedince, pomáhá jim vrátit se zpět na zem a podporuje koncentraci mysli. Po zkompletování a zabalení produktu je skladován v suchu a temnu, aby si uchoval svou účinnost. S Bachovou esencí Clematis získáte sílu přírodní léčby pro harmonii těla i duše. Vyzkoušejte sílu přírodní léčby s Dr. Bachem a objevte nový způsob, jak podpořit své zdraví a krásu.

Představení výrobce

Dr. Bach - přírodní léčba pro tělo i duši Představujeme Vám značku Dr. Bach, která se zaměřuje na přírodní léčbu pro tělo i duši. Dr. Bach, anglický lékař a homeopat, objevil sílu přírody a vytvořil Bachovy květové esence - celoživotní dílo založené na filozofii jednoduchosti, úplnosti a uzdravování sebe samého. Tyto esence, založené na 38 druzích květů, dokáží harmonizovat negativní emoce a obnovit duševní rovnováhu. Navíc, Krizová esence nabízí pomoc v krizových situacích. Proč si vybrat Dr. Bach? Naše produkty jsou založeny na unikátních rostlinách a stromech, které poskytují sílu přírody pro harmonii těla i duše. Jsme tu pro všechny, kteří se zajímají o zdravý životní styl, krásu, zdraví, přírodu a udržitelný životní styl. Ženy v každém věku najdou v naší nabídce produkty, které je posílí a zlepší jejich celkové zdraví a krásu. Učiňte první krok k přírodní léčbě s Dr. Bachem a objevte sílu unikátních rostlin pro harmonii těla i duše. Naše produkty jsou certifikované, vysoce kvalitní a zákaznický servis je vždy příjemný. Přidejte se k nám a zažijte sílu přírodní léčby s Dr. Bachem.

Upozornění

Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Skladujte v suchu při pokojové teplotě, chraňte před přímým světlem, sluncem a mrazem. Určeno k vnějšímu použití.

Parametry
Hmotnost / objem20 ml
Vhodný i proVegany
VýrobceBach Original Flower Remedies, 83 Parkside, 58492, London - Wimbledon, Velká Británie
FormaTekutina
ÚčinekAromaterapie, Svěží vůně
Vliv na orgánKůže
Část tělaTělo
SkladováníSkladujte v suchu a temnu
EAN5000488105421
Rozměry23 mm x 94 mm x 23 mm
Primárně určeno proŽeny
Naturalis. Váš specialista na zdravou stravu a přírodní kosmetiku ♥️
Nejčastěji se ptáte na tyto otázky
Dobrý den, je vaše kosmetika vhodná i pro citlivé jedince a atopiky?

Dobrý den, jaké používáte parfemace?

Jaké prosím máte certifikáty jakosti na přírodní kosmetiku?

Zobrazit všechny dotazy >>
Mohlo by Vás zajímat