Esence Chestnut Bud Dr. Bach - 20 ml

Vhodný i pro:
favorite_border favorite
   
Esence Chestnut Bud Dr. Bach je přírodní unikátní prostředek pro tělo i duši. Pomáhá zvrátit stereotypní chování a vyhnout se opakujícím se chybám. Vhodná pro ženy v každém věku, které se zajímají o zdravý životní styl a udržitelnost. S Dr. Bachem se vrátíte k přírodě a objevíte sílu unikátních rostlin pro harmonii těla i duše. Učiňte první krok k přírodní léčbě s Dr. Bachem. Více informací naleznete zde >>
Vhodný i pro:
338 Kč
S DPH
| + část peněz zpět v kreditech
8.89 Kč s DPH / ml
Skladem u dodavatele
Očekávaný termín odeslání *
DopravceDatum expedice
Zásilkovna pondělí 22. 7. 2024
GLS ParcelShop pondělí 22. 7. 2024
GLS kurýr pondělí 22. 7. 2024
DPD kurýr pondělí 22. 7. 2024
Česká pošta pondělí 22. 7. 2024
* Termíny platí v 99 % případů. Bohužel občas nastane situace, kdy kurýr nemůže zboží doručit. Odpusťte jim to prosím.
- již 22. 7. můžeme odeslat
nebo využijte množstevní slevy
Sleva při 3 ks
ušetříte celkem 30 Kč
Sleva při 5 ks
ušetříte celkem 68 Kč
Sleva při 7 ks
ušetříte celkem 118Kč
Jsme tu pro Vás. Můžeme Vám poradit?
Možnost vrácení zboží až do 100 dnů.
Položit otázku k produktu
Esence Chestnut Bud Dr. Bach - 20 ml

Ing. Martin Sedláček
Poradíme Vám s výběrem i s užíváním
Uživatelské recenze e-shopu
Heureka.cz [2. 7. 2024]
addRychlé dodání
Heureka.cz [21. 6. 2024]
addRychlé vyřízení, vše v pořádku. Super
Heureka.cz [18. 6. 2024]
vše OK
Heureka.cz [12. 6. 2024]
addRychlé dodání.
add Kvalitní potraviny (čaje).
Zákaznická oblíbenost
500 +
prodaných kusů
0 %
nízká reklamovanost
novinka
nováček v sortimentu
Dr. Bach
Hlavní složky brandykaštan

Vlastnosti produktu

Charakteristika

Esence Chestnut Bud Dr. Bach je přírodní produkt, který poskytuje podporu pro zdraví a krásu. Tato esence je vhodná pro lidi, kteří hledají harmonii a posunutí vpřed ve svém životě. Díky kombinaci Brandy a Poupěte kaštanu pomáhá esence zvrátit stereotypní chování a vyhnout se opakujícím se chybám. Dr. Bach, zakladatel esencí, věřil, že fyzické onemocnění je výsledkem emocionální nerovnováhy, kterou lze ovlivnit pomocí květových esencí. Esence Chestnut Bud je určena pro ženy v každém věku, které se zajímají o zdravý životní styl a přírodní léčbu. Užívání esence je jednoduché a bez vedlejších účinků. Vyzkoušejte sílu přírodní léčby s Dr. Bachem a objevte harmonii těla i duše. S esencí Chestnut Bud se naučíte využívat každodenní zkušenosti a posunout se vpřed. Užijte si přírodní léčbu a podpořte své zdraví a krásu s touto účinnou esencí.

Vývoj a výroba

Esence Chestnut Bud Dr. Bach je přírodní produkt, který v sobě nese sílu unikátních rostlin pro harmonii těla i duše. Tato esence je založena na filozofii jednoduchosti, úplnosti a uzdravování sebe samého, podle principů objevených Dr. Bachem, anglickým lékařem a homeopatem. Poupě kaštanu napomáhá zvrátit stereotypní chování a vyhnout se neustále opakovaným chybám. Pomáhá nám poučit se z minulých chyb a posunout naše myšlení kupředu. Esence Chestnut Bud je vhodná pro lidi, kteří se nedokážou poučit z minulosti a opakují stejné chyby. Pomáhá objektivně pozorovat vlastní chyby a učit se z nich. Tento přírodní doplněk stravy je bezpečný a bez vedlejších účinků. S Dr. Bachem se vrátíte k přírodě a objevíte sílu unikátních rostlin pro harmonii těla i duše. Učiňte první krok k přírodní léčbě s Dr. Bachem a objevte sílu přírodního uzdravování.

Video - představení a popis výrobku
Video - představení a popis výrobku

Více podobných videí naleznete zde >>

Zpracování a balení

Zpracování, kompletace a balení produktu Esence Chestnut Bud Dr. Bach je prováděno s maximální péčí a precizností. Každá lahvička obsahuje unikátní kombinaci esencí, které jsou pečlivě vybrány pro posílení zdraví a krásy. Díky svému přírodnímu složení a vysoké kvalitě je tento produkt ideální volbou pro ty, kteří dbají o Váš zdravý životní styl a krásu. S Esencí Chestnut Bud Dr. Bach se vrátíte k přírodě a objevíte sílu unikátních rostlin pro harmonii těla i duše. Učiňte první krok k přírodní léčbě s Dr. Bachem a dopřejte si jedinečný zážitek péče o sebe.

Představení výrobce

Dr. Bach - přírodní léčba pro tělo i duši Představujeme Vám značku Dr. Bach, která se zaměřuje na přírodní léčbu pro tělo i duši. Dr. Bach, anglický lékař a homeopat, objevil sílu přírody a vytvořil Bachovy květové esence - celoživotní dílo založené na filozofii jednoduchosti, úplnosti a uzdravování sebe samého. Tyto esence, založené na 38 druzích květů, dokáží harmonizovat negativní emoce a obnovit duševní rovnováhu. Navíc, Krizová esence nabízí pomoc v krizových situacích. Proč si vybrat Dr. Bach? Naše produkty jsou založeny na unikátních rostlinách a stromech, které poskytují sílu přírody pro harmonii těla i duše. Jsme tu pro všechny, kteří se zajímají o zdravý životní styl, krásu, zdraví, přírodu a udržitelný životní styl. Ženy v každém věku najdou v naší nabídce produkty, které je posílí a zlepší jejich celkové zdraví a krásu. Učiňte první krok k přírodní léčbě s Dr. Bachem a objevte sílu unikátních rostlin pro harmonii těla i duše. Naše produkty jsou certifikované, vysoce kvalitní a zákaznický servis je vždy příjemný. Přidejte se k nám a zažijte sílu přírodní léčby s Dr. Bachem.

Upozornění

Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Skladujte v suchu při pokojové teplotě, chraňte před přímým světlem, sluncem a mrazem. Určeno k vnějšímu použití.

Parametry
Hmotnost / objem20 ml
Vhodný i proVegany
VýrobceBach Original Flower Remedies, 83 Parkside, 58492, London - Wimbledon, Velká Británie
FormaTekutina
ÚčinekAromaterapie, Svěží vůně
Vliv na orgánKůže
Část tělaTělo
SkladováníSkladujte v suchu a temnu
EAN5000488105407
Rozměry23 mm x 94 mm x 23 mm
Primárně určeno proŽeny
Naturalis. Váš specialista na zdravou stravu a přírodní kosmetiku ♥️
Nejčastěji se ptáte na tyto otázky
Dobrý den, je vaše kosmetika vhodná i pro citlivé jedince a atopiky?

Dobrý den, jaké používáte parfemace?

Jaké prosím máte certifikáty jakosti na přírodní kosmetiku?

Zobrazit všechny dotazy >>
Mohlo by Vás zajímat