Esence Beech Dr. Bach - 20 ml

Vhodný i pro:
favorite_border favorite
   
Esence Beech Dr. Bach je přírodní produkt založený na Bachových květových esencích, které harmonizují negativní emoce a podporují duševní rovnováhu. Ideální pro ženy v každém věku, které se zajímají o zdravý životní styl a udržitelnost. Posilněte své zdraví a krásu s touto esencí, která přináší porozumění a soucit. Užijte si svěží vůni a objevte sílu přírodní léčby s Dr. Bachem. Více informací naleznete zde >>
Vhodný i pro:
285 Kč
S DPH
| + část peněz zpět v kreditech
7.5 Kč s DPH / ml
Skladem u dodavatele
Očekávaný termín odeslání *
DopravceDatum expedice
Zásilkovna pondělí 22. 7. 2024
GLS ParcelShop pondělí 22. 7. 2024
GLS kurýr pondělí 22. 7. 2024
DPD kurýr pondělí 22. 7. 2024
Česká pošta pondělí 22. 7. 2024
* Termíny platí v 99 % případů. Bohužel občas nastane situace, kdy kurýr nemůže zboží doručit. Odpusťte jim to prosím.
- již 22. 7. můžeme odeslat
nebo využijte množstevní slevy
Sleva při 3 ks
ušetříte celkem 26 Kč
Sleva při 5 ks
ušetříte celkem 57 Kč
Sleva při 7 ks
ušetříte celkem 100Kč
Jsme tu pro Vás. Můžeme Vám poradit?
Možnost vrácení zboží až do 100 dnů.
Položit otázku k produktu
Esence Beech Dr. Bach - 20 ml

Ing. Martin Sedláček
Poradíme Vám s výběrem i s užíváním
Uživatelské recenze e-shopu
Heureka.cz [2. 7. 2024]
addRychlé dodání
Heureka.cz [21. 6. 2024]
addRychlé vyřízení, vše v pořádku. Super
Heureka.cz [18. 6. 2024]
vše OK
Heureka.cz [12. 6. 2024]
addRychlé dodání.
add Kvalitní potraviny (čaje).
Zákaznická oblíbenost
500 +
prodaných kusů
0 %
nízká reklamovanost
novinka
nováček v sortimentu
Dr. Bach
Hlavní složky brandybuk

Vlastnosti produktu

Charakteristika

Esence Beech Dr. Bach je přírodní produkt, který poskytuje podporu pro zdraví a krásu. Tento produkt je ideální pro ty, kteří se zajímají o zdravý životní styl, udržitelnost a péči o své tělo. Vyvinutý Dr. Bachem, anglickým lékařem a homeopatem, tento produkt obsahuje esenciální oleje z buku lesního, které pomáhají harmonizovat negativní emoce a obnovit duševní rovnováhu. Díky svému složení z biologicky rozložitelných ingrediencí je tento produkt šetrný k životnímu prostředí i k Vaší pokožce. Přidejte tento přírodní lék do své každodenní péče o tělo a duši a zažijte sílu přírodní léčby s Dr. Bachem. Užijte si svěží vůni a pozitivní účinky aromaterapie s tímto úžasným produktem. Prožijte svět hezčíma a milejšíma očima s Esencí Beech Dr. Bach.

Vývoj a výroba

Esence Beech Dr. Bach je přírodní produkt, který v sobě spojuje unikátní sílu rostlin a filozofii jednoduchosti a uzdravování. Tato esence je založena na 38 druzích květů, které harmonizují negativní emoce a obnovují duševní rovnováhu. Vytvořil je Dr. Bach, anglický lékař a homeopat, který věřil, že fyzické onemocnění je důsledkem emocionální nerovnováhy. Beech Buk lesní je určen pro ty, kteří cítí potřebu vidět více dobra a krásy ve světě kolem sebe. Pomáhá rozvíjet soucit a toleranci vůči ostatním. Esence se užívá 2 kapky do tekutiny a může být užívána i pomocí mixovací lahvičky. Beech je ideální pro ty, kteří cítí potřebu kritizovat, jsou arogantní nebo mají pocit vlastní nadřazenosti. Užijte si sílu přírodní léčby s Dr. Bachem.

Video - představení a popis výrobku
Video - představení a popis výrobku

Více podobných videí naleznete zde >>

Zpracování a balení

Zpracování, kompletace a balení produktu Beech Dr. Bach je prováděno s maximální péčí a precizností. Každá lahvička obsahuje esenciální olej z buku lesního, který přináší porozumění a soucit. Tento produkt je vhodný pro všechny, kteří chtějí vidět více dobra a krásy ve svém okolí. Díky harmonizujícím účinkům esence se můžete cítit svěže a povzbuzeně. Uchovávejte lahvičku v suchu a temnu a užívejte dle doporučeného dávkování pro dosažení optimálních výsledků. S Beech Dr. Bach se vrátíte k přírodě a objevíte sílu unikátních rostlin pro harmonii těla i duše. Učiňte první krok k přírodní léčbě s Dr. Bachem.

Představení výrobce

Dr. Bach - přírodní léčba pro tělo i duši Představujeme Vám značku Dr. Bach, která se zaměřuje na přírodní léčbu pro tělo i duši. Dr. Bach, anglický lékař a homeopat, objevil sílu přírody a vytvořil Bachovy květové esence - celoživotní dílo založené na filozofii jednoduchosti, úplnosti a uzdravování sebe samého. Tyto esence, založené na 38 druzích květů, dokáží harmonizovat negativní emoce a obnovit duševní rovnováhu. Navíc, Krizová esence nabízí pomoc v krizových situacích. Proč si vybrat Dr. Bach? Naše produkty jsou založeny na unikátních rostlinách a stromech, které poskytují sílu přírody pro harmonii těla i duše. Jsme tu pro všechny, kteří se zajímají o zdravý životní styl, krásu, zdraví, přírodu a udržitelný životní styl. Ženy v každém věku najdou v naší nabídce produkty, které je posílí a zlepší jejich celkové zdraví a krásu. Učiňte první krok k přírodní léčbě s Dr. Bachem a objevte sílu unikátních rostlin pro harmonii těla i duše. Naše produkty jsou certifikované, vysoce kvalitní a zákaznický servis je vždy příjemný. Přidejte se k nám a zažijte sílu přírodní léčby s Dr. Bachem.

Upozornění

Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Skladujte v suchu při pokojové teplotě, chraňte před přímým světlem, sluncem a mrazem. Určeno k vnějšímu použití.

Parametry
Hmotnost / objem20 ml
Vhodný i proVegany
VýrobceBach Original Flower Remedies, 83 Parkside, 58492, London - Wimbledon, Velká Británie
FormaTekutina
ÚčinekAromaterapie, Svěží vůně
Vliv na orgánKůže
Část tělaTělo
SkladováníSkladujte v suchu a temnu
EAN5000488105360
Rozměry24 mm x 95 mm x 24 mm
Primárně určeno proŽeny
Naturalis. Váš specialista na zdravou stravu a přírodní kosmetiku ♥️
Nejčastěji se ptáte na tyto otázky
Dobrý den, je vaše kosmetika vhodná i pro citlivé jedince a atopiky?

Dobrý den, jaké používáte parfemace?

Jaké prosím máte certifikáty jakosti na přírodní kosmetiku?

Zobrazit všechny dotazy >>
Mohlo by Vás zajímat