Esence Aspen Dr. Bach - 20 ml

Vhodný i pro:
favorite_border favorite
   
Esence Aspen Dr. Bach je ideální pro posílení zdraví a zlepšení krásy. Tato přírodní léčba je založena na Bachových květových esencích, které harmonizují negativní emoce a obnovují duševní rovnováhu. Vhodná pro ženy v každém věku, které se zajímají o zdravý životní styl a udržitelnost. Přidejte do svého života sílu přírodní léčby s Dr. Bachem a objevte harmonii těla i duše. Více informací naleznete zde >>
Vhodný i pro:
285 Kč
S DPH
| + část peněz zpět v kreditech
7.5 Kč s DPH / ml
Skladem u dodavatele
Očekávaný termín odeslání *
DopravceDatum expedice
Zásilkovna pondělí 22. 7. 2024
GLS ParcelShop pondělí 22. 7. 2024
GLS kurýr pondělí 22. 7. 2024
DPD kurýr pondělí 22. 7. 2024
Česká pošta pondělí 22. 7. 2024
* Termíny platí v 99 % případů. Bohužel občas nastane situace, kdy kurýr nemůže zboží doručit. Odpusťte jim to prosím.
- již 22. 7. můžeme odeslat
nebo využijte množstevní slevy
Sleva při 3 ks
ušetříte celkem 26 Kč
Sleva při 5 ks
ušetříte celkem 57 Kč
Sleva při 7 ks
ušetříte celkem 100Kč
Jsme tu pro Vás. Můžeme Vám poradit?
Možnost vrácení zboží až do 100 dnů.
Položit otázku k produktu
Esence Aspen Dr. Bach - 20 ml

Ing. Martin Sedláček
Poradíme Vám s výběrem i s užíváním
Uživatelské recenze e-shopu
Heureka.cz [2. 7. 2024]
addRychlé dodání
Heureka.cz [21. 6. 2024]
addRychlé vyřízení, vše v pořádku. Super
Heureka.cz [18. 6. 2024]
vše OK
Heureka.cz [12. 6. 2024]
addRychlé dodání.
add Kvalitní potraviny (čaje).
Zákaznická oblíbenost
500 +
prodaných kusů
0 %
nízká reklamovanost
novinka
nováček v sortimentu
Dr. Bach
Hlavní složky brandytopol

Vlastnosti produktu

Charakteristika

Esence Aspen Dr. Bach je přírodní unikátní prostředek, který pomáhá posílit zdraví a zlepšit krásu těla i duše. Tento produkt je ideální pro všechny, kteří si váží zdravého životního stylu, krásy, přírody a udržitelnosti. Díky svému složení z BIOPLASTU získaného z obnovitelných zdrojů je šetrný k životnímu prostředí i zdraví. Esence Aspen obsahuje Topol osika, který pomáhá při neidentifikovatelných a náhlých záchvatech hrůzy, například při nočních můrách. Tato esence neutralizuje strachy a obavy, které nelze pojmenovat, a pomáhá obnovit duševní rovnováhu. Užívání esencí je jednoduché a bez vedlejších účinků. Věřte síle přírodní léčby s Dr. Bachem a objevte harmonii těla i duše. Učiňte první krok k přírodní léčbě s Esencí Aspen Dr. Bach.

Vývoj a výroba

Esence Aspen Dr. Bach je unikátní produkt, který vychází z dlouholetého výzkumu anglického lékaře a homeopata Dr. Bacha. Tato esence je založena na filozofii jednoduchosti, úplnosti a uzdravování sebe samého. Vytvořena je z nejedovatých rostlin a stromů, které pomáhají harmonizovat negativní emoce a obnovit duševní rovnováhu. Aspen Topol osika je vhodný pro neidentifikovatelné a náhlé záchvaty hrůzy, uklidňuje a pomáhá při nočních můrách. Díky svému pozitivnímu potenciálu může nahradit úzkostlivé obavy přáním po nových dobrodružstvích a prožitcích. Aspen je ideální pro lidi trpící strachem, úzkostí a nočními můrami. Vyzkoušejte sílu přírodní léčby s Dr. Bachem a objevte harmonii těla i duše.

Video - představení a popis výrobku
Video - představení a popis výrobku

Více podobných videí naleznete zde >>

Zpracování a balení

Esence Aspen Dr. Bach je přírodní unikátní produkt, který je vhodný pro posílení zdraví a zlepšení krásy. Tato esence je založena na filozofii jednoduchosti, úplnosti a uzdravování sebe samého, kterou vytvořil Dr. Bach, anglický lékař a homeopat. Aspen Topol osika je ideální pro neidentifikovatelné a náhlé záchvaty hrůzy, uklidňuje a pomáhá při nočních můrách. Pomáhá i dětem trpícím ošklivými sny. Esence Aspen Topol osika neutralizuje strachy a obavy, které nelze pojmenovat, a pomáhá při náhlých záchvatech hrůzy. Díky svému pozitivnímu potenciálu přináší vnitřní klid, jistotu a nebojácnost. Užívání esencí je jednoduché - stačí nakapat 2 kapky do jakékoliv tekutiny a vypít. Esence Aspen je bezpečná a nemá žádné vedlejší účinky. Užijte si sílu přírodní léčby s Esencí Aspen Dr. Bach.

Představení výrobce

Dr. Bach - přírodní léčba pro tělo i duši Představujeme Vám značku Dr. Bach, která se zaměřuje na přírodní léčbu pro tělo i duši. Dr. Bach, anglický lékař a homeopat, objevil sílu přírody a vytvořil Bachovy květové esence - celoživotní dílo založené na filozofii jednoduchosti, úplnosti a uzdravování sebe samého. Tyto esence, založené na 38 druzích květů, dokáží harmonizovat negativní emoce a obnovit duševní rovnováhu. Navíc, Krizová esence nabízí pomoc v krizových situacích. Proč si vybrat Dr. Bach? Naše produkty jsou založeny na unikátních rostlinách a stromech, které poskytují sílu přírody pro harmonii těla i duše. Jsme tu pro všechny, kteří se zajímají o zdravý životní styl, krásu, zdraví, přírodu a udržitelný životní styl. Ženy v každém věku najdou v naší nabídce produkty, které je posílí a zlepší jejich celkové zdraví a krásu. Učiňte první krok k přírodní léčbě s Dr. Bachem a objevte sílu unikátních rostlin pro harmonii těla i duše. Naše produkty jsou certifikované, vysoce kvalitní a zákaznický servis je vždy příjemný. Přidejte se k nám a zažijte sílu přírodní léčby s Dr. Bachem.

Upozornění

Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Skladujte v suchu při pokojové teplotě, chraňte před přímým světlem, sluncem a mrazem. Určeno k vnějšímu použití.

Parametry
Hmotnost / objem20 ml
Vhodný i proVegany
VýrobceBach Original Flower Remedies, 83 Parkside, 58492, London - Wimbledon, Velká Británie
FormaTekutina
ÚčinekAromaterapie, Svěží vůně
Vliv na orgánKůže
Část tělaTělo
SkladováníSkladujte v suchu a temnu
EAN5000488105353
Rozměry23 mm x 94 mm x 23 mm
Primárně určeno proŽeny
Naturalis. Váš specialista na zdravou stravu a přírodní kosmetiku ♥️
Nejčastěji se ptáte na tyto otázky
Dobrý den, je vaše kosmetika vhodná i pro citlivé jedince a atopiky?

Dobrý den, jaké používáte parfemace?

Jaké prosím máte certifikáty jakosti na přírodní kosmetiku?

Zobrazit všechny dotazy >>
Mohlo by Vás zajímat