Krizové kapky pro zvířata (Rescue Pets) Dr. Bach - 10 ml

favorite_border favorite
   
Krizové kapky pro zvířata Dr. Bach Rescue Pets jsou ideálním řešením pro uklidnění Vašich domácích mazlíčků v náročných situacích. S vyváženou směsí bylinných výtažků napomáhají harmonizovat psychiku a přinášejí pocit uklidnění. Vyzkoušejte sílu přírodní léčby pro Vaše zvířecí miláčky! Více informací naleznete zde >>
289 Kč
S DPH
| + část peněz zpět v kreditech
9.63 Kč s DPH / ml
Skladem u dodavatele
Očekávaný termín odeslání *
DopravceDatum expedice
Zásilkovna pondělí 22. 7. 2024
GLS ParcelShop pondělí 22. 7. 2024
GLS kurýr pondělí 22. 7. 2024
DPD kurýr pondělí 22. 7. 2024
Česká pošta pondělí 22. 7. 2024
* Termíny platí v 99 % případů. Bohužel občas nastane situace, kdy kurýr nemůže zboží doručit. Odpusťte jim to prosím.
- již 22. 7. můžeme odeslat
nebo využijte množstevní slevy
Sleva při 3 ks
ušetříte celkem 26 Kč
Sleva při 5 ks
ušetříte celkem 58 Kč
Sleva při 7 ks
ušetříte celkem 101Kč
Jsme tu pro Vás. Můžeme Vám poradit?
Možnost vrácení zboží až do 100 dnů.
Položit otázku k produktu
Krizové kapky pro zvířata (Rescue Pets) Dr. Bach - 10 ml

Ing. Martin Sedláček
Poradíme Vám s výběrem i s užíváním
Uživatelské recenze e-shopu
Heureka.cz [2. 7. 2024]
addRychlé dodání
Heureka.cz [21. 6. 2024]
addRychlé vyřízení, vše v pořádku. Super
Heureka.cz [18. 6. 2024]
vše OK
Heureka.cz [12. 6. 2024]
addRychlé dodání.
add Kvalitní potraviny (čaje).
Zákaznická oblíbenost
500 +
prodaných kusů
0 %
nízká reklamovanost
novinka
nováček v sortimentu
Dr. Bach

Vlastnosti produktu

Charakteristika

Krizové kapky pro zvířata Dr. Bach Rescue Pets jsou skvělým pomocníkem pro uklidnění psychiky Vašich domácích mazlíčků. Tato harmonická směs bylinných extraktů Vám pomůže v náročných situacích, jako je cestování nebo nemoc. Díky síle výtažků, jako je netýkavka žláznatá či devaterník penízkový, kapky působí na psychické aspekty organismu a napomáhají zbavit se strachu či psychické tenze. Vhodné pro všechna zvířata, tyto kapky jsou oblíbenou formou aplikace díky snadnému použití. Užijte si klidnější chvíle se svými mazlíčky díky Krizovým kapkám Dr. Bach Rescue Pets. Učiňte první krok k přírodní léčbě s Dr. Bachem a objevte sílu harmonie těla i duše.

Vývoj a výroba

Krizové kapky pro zvířata Dr. Bach Rescue Pets jsou výsledkem dlouholetého vývoje a péče o zdraví a pohodu Vašich domácích mazlíčků. Tato harmonická směs bylinných extraktů je vytvořena s ohledem na přírodu a zdraví zvířat. Výroba probíhá s maximální péčí a respektem k životnímu prostředí. Kapky jsou vyrobeny s ohledem na kvalitu surovin a bezpečnost použití pro Vaše zvířecí miláčky. S Dr. Bachem se vrátíte k přírodě a objevíte sílu unikátních rostlin pro harmonii těla i duše Vašich zvířat. Učiňte první krok k přírodní léčbě s Dr. Bachem a dopřejte svým zvířecím přátelům péči, kterou si zaslouží.

Zpracování a balení

Zpracování, kompletace a balení produktu Krizové kapky pro zvířata Dr. Bach Rescue Pets je prováděno s maximální péčí a precizností. Každá lahvička obsahuje vyváženou směs bylinných výtažků, které napomáhají uklidnit psychiku Vašeho domácího mazlíčka. Kapky jsou baleny ve skleněném obalu s papírovým přebalem, což zajišťuje ochranu produktu a zachování jeho kvality. Díky tekuté konzistenci a snadné aplikaci jsou kapky velmi oblíbené mezi majiteli zvířat. S Dr. Bachem se vrátíte k přírodě a objevíte sílu unikátních rostlin pro harmonii těla i duše. Učiňte první krok k přírodní léčbě s Dr. Bachem a dopřejte svému mazlíčkovi péči, kterou si zaslouží.

Představení výrobce

Dr. Bach - přírodní léčba pro tělo i duši Představujeme Vám značku Dr. Bach, která se zaměřuje na přírodní léčbu pro tělo i duši. Dr. Bach, anglický lékař a homeopat, objevil sílu přírody a vytvořil Bachovy květové esence - celoživotní dílo založené na filozofii jednoduchosti, úplnosti a uzdravování sebe samého. Tyto esence, založené na 38 druzích květů, dokáží harmonizovat negativní emoce a obnovit duševní rovnováhu. Navíc, Krizová esence nabízí pomoc v krizových situacích. Proč si vybrat Dr. Bach? Naše produkty jsou založeny na unikátních rostlinách a stromech, které poskytují sílu přírody pro harmonii těla i duše. Jsme tu pro všechny, kteří se zajímají o zdravý životní styl, krásu, zdraví, přírodu a udržitelný životní styl. Ženy v každém věku najdou v naší nabídce produkty, které je posílí a zlepší jejich celkové zdraví a krásu. Učiňte první krok k přírodní léčbě s Dr. Bachem a objevte sílu unikátních rostlin pro harmonii těla i duše. Naše produkty jsou certifikované, vysoce kvalitní a zákaznický servis je vždy příjemný. Přidejte se k nám a zažijte sílu přírodní léčby s Dr. Bachem.

Parametry
Hmotnost / objem10 ml
KvalitaBez alkoholu
VýrobceBach Original Flower Remedies, 83 Parkside, 58492, London - Wimbledon, Velká Británie
FormaTekutina
Vliv na orgánKůže
Rozměry36 mm x 80 mm x 21 mm
Primárně určeno proZvířata
Ambasadoři pro kategorii ekodrogerie
Martin Sedláček Barbora Sedláčková
Ing. Martin Sedláček + Mgr. Barbora Sedláčková
U nás jste v dobrých rukách a nedovolíme, abyste zde zabloudili. Proto kromě klasických kontaktních kanálů jako je zákaznický e-mail, telefon či online poradna u nás každá kategorie má své ambasadory. Tedy poradce na produkty v dané sekci. Kolegy, kteří osobně schvalovali každý produkt v dané kategorii. Naši ambasadoři tedy znají každý produkt od A do Z. Ví, jak se má produkt používat, jak vypadá, jaké má účinky a pro koho je vhodný.
Kdykoli a s čímkoli se na naše ambasadory Martina a Báru můžete obrátit přímo na jejich osobních e-mailech: [email protected] a [email protected]. Rádi Vám budou vždy a se vším nápomocni.
Naturalis. Váš specialista na zdravou stravu a přírodní kosmetiku ♥️
Nejčastěji se ptáte na tyto otázky
Dobrý den, slyšela jsem o účincích ekodrogerie. Ale zajímalo by mě, jaká je její hlavní výhoda. Děkuji.

Zobrazit všechny dotazy >>
Mohlo by Vás zajímat
×
Krizové kapky pro zvířata (Rescue Pets) Dr. Bach - 10 ml
289 Kč