Australian Bush Flower Essences

Australian Bush Flower Essences představuje širokou škálu květových esencí, které oslovují celou lidskou bytost svými vysokými vibracemi a pomáhají harmonizovat tělo i mysl. Tyto esence vznikly díky Ianu Whitovi, který jako naturopat vyrůstal v australské buši a má hluboké kořeny v používání místních bylin. Esence se vyrábějí z rostlin, které jsou bohaté na vitalitu a relativně málo znečištěné, což jim dává jedinečnou sílu a oblibu po celém světě.
Tinktury australských květových esencí jsou vyrobeny dipem květu do vody a následným vystavením slunci. Tím se do vody přenáší jemná energie rostliny, která následně konzervuje malým množstvím brandy. Tyto esence pomáhají uvolnit negativní myšlenky, dodávají emoční vyrovnanost a podporují rozvoj vlastní spirituality, intuice a tvořivosti. Jsou zcela přírodní, nemají žádné negativní účinky a jsou vhodné pro užití u malých dětí i zvířátek. S Australian Bush Flower Essences získejte sílu a harmonii, kterou potřebujete pro každodenní život.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: