Splat

Splat je mezinárodní společnost se sídlem v lotyšské Rize, která se již 15 let zaměřuje na výrobu výrobků pro péči o ústní dutinu. Každý výrobek vytvořený v laboratořích Splat je navržen s důrazem na nejefektivnější řešení problémů v ústní hygieně. Spolupráce se zubními lékaři a odborníky z celého světa zajišťuje vysokou účinnost výrobků, což potvrzují rozsáhlé klinické studie v Rusku, EU a Japonsku. Splat neustále hledá nejnovější a nejefektivnější metody výroby s cílem maximalizovat klinickou účinnost každého výrobku.
Výzkumné centrum Splat vyvíjí nové receptury a výrobky chráněné mezinárodními patenty. Produkty Splat jsou bezpečné a vhodné pro každodenní použití, neobsahují syntetická antiseptika, triclosan ani chlorhexidin. Výrobky jsou vyrobeny z moderních komponentů od předního světového dodavatele v ekologicky čisté oblasti Valdai. Produkce Splat je CO2 neutrální a byla certifikována mezinárodními standardy GMP Cosmetics, ISO 9001 a ISO 14001.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: