Poetiko

Poetiko, značka založená 4 ženami s vášní pro zdravý životní styl, propojuje vědu a přírodu. Jejich produkty splňují přísná kritéria pro přírodní kosmetiku a jsou vyráběné z bylinek, olejů a aktivních látek převážně z lokálních zdrojů. Důraz kladou na udržitelnost, lokálnost, soulad s přírodou a kvalitu. Všechny ingredience jsou vypěstované v souladu s ekologickým zemědělstvím a zajišťují dlouhodobé výsledky. Poetiko klade velký důraz na výběr dodavatelů a snaží se o dlouhodobé spolupráce s lokálními dodavateli. Všechny produkty jsou nositeli certifikátů pro přírodní kosmetiku - Cosmos Natural nebo Cosmos Organic. Pište nám pro více informací o těchto bio produktech pro zdravou péči o pleť!
Značka Poetiko propojuje vědu a přírodu a klade důraz na udržitelnost, lokálnost, soulad s přírodou a kvalitu. Jejich produkty jsou vyráběné z bylinek, olejů a aktivních látek převážně z lokálních zdrojů. Díky využívání hydrolátů a éterických olejů zajišťují příjemnou vůni a účinek nejen na pleť, ale i na psychiku. Poetiko je synonymem pro vědomou péči o pleť, která propojuje potřeby těla a mysli. Věnujte péči o svou pleť s Poetiko a žijte v souladu s přírodou a sám se sebou!
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: