Petit Lulu

Petit Lulu je český výrobce látkových plen, doplňků pro přebalování a dětského oblečení. Značka vznikla v roce 2012, kdy majitelka čekala svého prvního syna. Kvůli nedostatku kvalitních látkových plen a dětského oblečení si je vlastnoručně ušila. Spolu s manželem pak rozjeli tuto malou rodinnou firmu, aby i ostatním mohli nabídnout kvalitní přebalovací potřeby a oblečení za rozumnou cenu. Všechny použité materiály jsou atestované pro děti do tří let. Výrobky jsou velmi kvalitní a osvědčené, majitelé jejich funkčnost otestovali na vlastních dětech. Používáním látkových plen šetříte životní prostředí, a to dvakrát. Snížíte produkci odpadu z jednorázových plen a podpoříte lokální výrobce.
Petit Lulu je ideální volbou pro rodiče, kteří chtějí pro své děti jen to nejlepší. S látkovými plenami této značky přispíváte k udržitelnému přístupu k péči o děti a k ochraně životního prostředí.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: