Meracus

Značka Meracus byla založena v roce 2012 a od té doby si získala velkou oblibu mezi zákaznicemi. Nabízí mnoho barevných kombinací a tvarů látkových vložek pro každodenní použití. Vložky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších certifikovaných materiálů, které jsou vhodné i pro šití plen pro miminka. Jsou savé, příjemné na používání a lze je opakovaně vyprat v ruce i v pračce. Materiál vložek je zdravotně nezávadný a přispívá k udržování rovnováhy poševního prostředí. Meracus nabízí dvě produktové řady vložek: intimní a slipové vložky pro každý den a klasické menstruační vložky. Používání bavlněných vložek je ekologické a prospívá i vašemu zdraví.
Látkové vložky Meracus jsou šité jen z těch nejkvalitnějších materiálů, které jsou certifikované a vhodné i pro šití plen pro miminka. Vložky jsou savé a příjemné na používání, lze je vyprat v ruce i v pračce, a tak je opakovaně používat. Vložky z kvalitního neběleného materiálu zdravotně nezávadné a přispívají k udržování rovnováhy poševního prostředí. Látkové vložky Meracus můžete vybírat ze dvou produktových řad. Na výběr jsou také vložky intimní a slipové pro každý den nebo klasické menstruační pro vaše dny. Používání bavlněných vložek je ekologické a prospívá i vašemu zdraví.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: