Mádara

Mádara je lotyšská značka, která se specializuje na čistě přírodní kosmetiku. Jméno značky v překladu znamená "svízel", což je bylinka s mnoha léčebnými účinky, známá i z českých luhů a hájů. Kosmetika Mádara je certifikována mezinárodním certifikátem Ecocert a její složení je především založeno na přírodních bylinkách, které jsou pro lidské tělo nejpřirozenější a nejprospěšnější. Značka se zaměřuje na udržitelný přístup k výrobě a používá bio certifikované extrakty z rostlin, které se vyskytují v severní části Lotyšska. Díky unikátním klimatickým podmínkám v baltském regionu jsou všechny složky koncentrovanější a efektivnější. Mádara je plná divokého Severu a její produkty jsou vhodné i pro Vegany. Celá filozofie značky je založena na přírodních a udržitelných složkách, které mají pozitivní účinky na pokožku i na životní prostředí.
Mádara je značka, která se zaměřuje na čistě přírodní kosmetiku a udržitelnost. Její produkty jsou certifikovány mezinárodním certifikátem Ecocert a jsou plné přírodních bylinek s léčebnými účinky. Značka se vyznačuje udržitelným přístupem k výrobě a používá bio certifikované extrakty z rostlin, které se vyskytují v severní části Lotyšska. Díky unikátním klimatickým podmínkám v baltském regionu jsou všechny složky koncentrovanější a efektivnější. Mádara je plná divokého Severu a její produkty jsou vhodné i pro Vegany.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: