Ere Perez

Ere Perez - přírodní kosmetika pro zdravou pleť a životní prostředí. Australská značka Ere Perez vznikla v roce 2004 v Sydney. Zakladatelka Ere se přestěhovala z Mexika a začala s vývojem přírodní dekorativní kosmetiky, která využívá kvalitních přírodních surovin s ohledem na životní prostředí. Jejich produkty jsou šetrné k životnímu prostředí, nebyly testovány na zvířatech a jsou certifikovány jako Cruelty Free, Vegan, Non gmo, we support a No co2
Ere Perez nabízí širokou škálu produktů, včetně výživných make-upů, rtěnek, tvářenek, pudrů, řasenek a produktů zaměřených na obličejovou péči, včetně pleťové marmelády a výživného smoothiečka. Jejich barevné pigmenty jsou pečlivě kombinovány tak, aby vyhovovaly různým tónům pleti i v průběhu různých ročních období. Ere Perez je známá svými lehkými, přirozenými produkty, které neucpávají póry a poskytují potřebnou péči o pleť. Jejich kosmetika nejen zkrášlí, ale také hydratuje a chrání pokožku. Své výrobky vyrábí s úctou k životnímu prostředí a s důrazem na kvalitu přírodních surovin. Díky tomu mohou zákazníci vychutnat nejen krásný vzhled, ale i pocit dobrého svědomí při používání těchto produktů.
 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: