Re-Sack

Pytlíky Re-Sack přišly na svět s myšlenkou snížit množství jednorázových plastových či papírových odpadů v podobě pytlíků na ovoce, zeleninu či pečivo. Jen v EU se plastových sáčků ročně vyproduje na 100 miliard a drtivá většina po jednom použití končí v koši nebo znečišťuje okolí. Re-Sacky jsou vyrobeny z biobavlny a jsou vyprodukované za férové mzdy. Mají certifikát GOTS (tzv. světový standard pro udržitelně vyrobený textil z vláken v BIO kvalitě). Ten zaručuje plnění velmi přísných kritérií jak při pěstování surovin, jejich zpracování tak i výrobě z hlediska ochrany přírodních zdrojů, tak i pracovních podmínek pro dělníky.

Pytlíky můžete použít na nákup ovoce či zeleniny, pečiva, na skladování potravin nebo svačinu anebo si v nich odnést celý nákup. Zakladatel značky je Sjoerd van der Helm, který položil základy firem Re-Sack a Made Sustained již v roce 2010 s cílem přispět ke snížení množství odpadů. Distribuuje tak nejen znovupoužitelné pytlíčky a sáčky z biobavlny, ale i termosky, lahve či opakovaně použitelné obaly na svačinu či oběd.

 
Zobrazit filtry
Bohužel jsme nenašli žádný produkt. Zkuste použít jiné vyhledávací slovo nebo se podívejte do jedné z výše uvedených sekcí.

Zde můžete zadat nový hledaný výraz: